Uyumuyorr 😫😫

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve_berkk tarafından oluşturulan Uyumuyorr 😫😫 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,269 kez görüntülenmiş, 56 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uyumuyorr 😫😫
Konbuyu başlatan Merve_berkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
Allah'ım deli olacağım kızlar uyumuyor bu çocuk.. Bayılacak hâle geliyor uykusuzluktan ama uyumuyor bu saat oldu hâlâ daha uyumadı ne yapabilirim bilgisi olan yazabilir mi? Doğduğundan beri böyleydi ama 3 4 gündür daha beter bir hâl aldı. Gece 2de uyandı hâlâ uyanık ağlıyor durmuyor arada susuyor o sırada yine uyumuyor bakınıp duruyor 29 günlük daha. Doymuyor mu acaba diye düşünüyorum nasıl anlayabilirim? Delirmek üzereyim yardımcı olun ya 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Allah kolaylık versin eğer sürekli ağlıyorsa evet doymaya bilir veya gazdandir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Memede de uyumuyor canım en son sızdı az önce emerken, normal de emerken de uyumuyor. Bende düşünüyorum alsam mı diye de mamaya alışırsa hiç emmez diye korkuyorum. Hastanede ilk doğduğunda bir iki sefer mama verdim Dr ver dedi diye o zaman bile emmeyi bıraktı hemen. Öyle olunca dra sormadan bende mamayı kestim. Zor alıştırdım tekrar emmeye. Önce emzik sokuyordum ağzına onu emmeye başlayınca emziği çıkarıp göğsümü veriyordum. Öyle öyle tekrar emmeye başladı. Şimdi yine aynı olursa bu sefer komple bırakır diye korkuyorum işte
Biberonla mi vermiştin kaşıkla ver alışmasın biberona

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Memede de uyumuyor canım en son sızdı az önce emerken, normal de emerken de uyumuyor. Bende düşünüyorum alsam mı diye de mamaya alışırsa hiç emmez diye korkuyorum. Hastanede ilk doğduğunda bir iki sefer mama verdim Dr ver dedi diye o zaman bile emmeyi bıraktı hemen. Öyle olunca dra sormadan bende mamayı kestim. Zor alıştırdım tekrar emmeye. Önce emzik sokuyordum ağzına onu emmeye başlayınca emziği çıkarıp göğsümü veriyordum. Öyle öyle tekrar emmeye başladı. Şimdi yine aynı olursa bu sefer komple bırakır diye korkuyorum işte
Kaşık ile ver canım biberon ile dediğin gibi alışabilir

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Allah kolaylık versin eğer sürekli ağlıyorsa evet doymaya bilir veya gazdandir
Aşırı bi sinir stres hâlindeyim son 15 gündür. Birkaç gündür sütüm azaldı gibi ondan yetmiyor mu diye düşünüyorum. Amin canım inşallah olmazsa mecbur deneyeceğim mama

Kaşık ile ver canım biberon ile dediğin gibi alışabilir
O zaman da enjektörle damla damla vermiştim canım kolayına gelince hemen alışıyor bu minikler

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Aşırı bi sinir stres hâlindeyim son 15 gündür. Birkaç gündür sütüm azaldı gibi ondan yetmiyor mu diye düşünüyorum. Amin canım inşallah olmazsa mecbur deneyeceğim mama

O zaman da enjektörle damla damla vermiştim canım kolayına gelince hemen alışıyor bu minikler
Doğru vallahi haklısın canım ama karnı doymuyorsa da eminim çok yoracaktır seni

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Onu anladım canım da o kadar büyük olduğunu bilmiyordum maşallah Allah bağışlasın 🙏 ımm kontrole gittiğimizde tekrar bi konuşurum Drla. Bir çözüm bulmak istiyorum artık mahvoldum ya. Doğru düzgün birşey de yemiyorum ki gaz yapıyor olsun. Bisküvi çikolata derken doyuruyorum karnımı. Az kalmış seninde artık sağ salim alırsın kucağına İnşallah 🙏🥰 Aynen ya 3 olunca hepsinin derdi ayrı daha zor oluyor gerçekten 😊

Kuzum onuda denedim uyusunda yanımda uyusun. Ki bende uyuyayım biraz ona da razıyım. Öylede uyumuyor benimki
Canım bu kadar uyumuyorsa aç olabilir benimki başlarda ben uyandırıyordum büyüdükçe sütüm yetmemeye başladı utanma sıklığıda arttı.

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
canm
Allah'ım deli olacağım kızlar uyumuyor bu çocuk.. Bayılacak hâle geliyor uykusuzluktan ama uyumuyor bu saat oldu hâlâ daha uyumadı ne yapabilirim bilgisi olan yazabilir mi? Doğduğundan beri böyleydi ama 3 4 gündür daha beter bir hâl aldı. Gece 2de uyandı hâlâ uyanık ağlıyor durmuyor arada susuyor o sırada yine uyumuyor bakınıp duruyor 29 günlük daha. Doymuyor mu acaba diye düşünüyorum nasıl anlayabilirim? Delirmek üzereyim yardımcı olun ya 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
canm benim ikinci oğlumda öyleydi 6 bucuk ay ne gece ne gunduz durdu hep ağladi kaynanam diyoduki senin kokuna alişmiş ondan ağliyo başimdaki başörtüyü aliyodu bebegin yanina koyuyodu kokumu alsin yatsin diye sende kendi eşyandan bişey koy kokunu alip yatsin belki durur öyle canm ama ağlayan bebekle uğraşmak cok zor vallahi ne derdi oldugunuda bilmiyosun yaa allah kolaylik versin

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Ben oqlumda memeyi werirdim eme eme uyurdu kendi bırakana kadar qece qündz. Allahtan üzerine uyuma qibi durumum hiç olmadı. Bu şekilde çok quzel qece uykum oldu. Denersen eqer her çocuk bir olmaz ama belki yarar. Bu şekilde yaptıqm halde bile hiç anneci bi çocuk deqil 🤦‍♀️

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bir bak bakalım canım duruma göre sen daha iyi bilirsin zaten derdi neymiş paşanın
Dr kontrolümüze daha varda yarın aşıya gideceğiz sağlık ocağına doymuyorsa orada belli olur günlük alması gereken belli bir gram oluyor bebeklerin onun altına düşünce belli oluyor doymuyorsa yeterli beslenemediği için kilo alımı da olmaz zaten ebeyle de konuşurum ondan sonra gerekirse başlarım mamaya canım

Canım bu kadar uyumuyorsa aç olabilir benimki başlarda ben uyandırıyordum büyüdükçe sütüm yetmemeye başladı utanma sıklığıda arttı.
Ne kadarlık oldu seninki canım? Yarın gideyim de olmazsa mama veririm artık çok küçük daha ya ondan istemiyorum da mecbur kalınca yapacak birşey yok

Tüm sayfalar yüklendi.