Uyumuyorr 😫😫

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve_berkk tarafından oluşturulan Uyumuyorr 😫😫 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,308 kez görüntülenmiş, 56 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uyumuyorr 😫😫
Konbuyu başlatan Merve_berkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım gaz sancısı olduğu zaman bacaklarından anlarsın kendine doğru çeker sürekli. Hayır kusmuyor bebeğin her emmeden sonra kusuyorsa reflüsü vardır canım. Düz ve sırt üstü yatırma meğilli ve yan yatır hep. Burun tıkanıklığı benimkinde de var serum fizyolojik kullanıyorum bende doğduğu zamandan beri onu damlatıp aspiratörle temizliyorum sonra. Su daha hiç vermedim bende 3lü karışım bitki çayı veriyorum günlük bir iki çay kaşığı ılıkken oda su yerine geçer zaten
Bende vermiycektim de dilinde pamukçuk oluştu karbonatlı suyla sildim ve emzirdikten sonra iki çay kaşığı su veriyorum iki gündür beyazlık biraz gitmiş çok şükür birde hastalandi geçen hafta iki gündür ıhlamur veriyorum. Yine iki çay kaşığı 😌napiyosunuz nasılsınız görüşmeyeli diycemde uykusuzluk çok zor değilmi. 😒😩😩😩 Aynı dertten bende ölüyorum birini uyutuyorum diğeri uyanıyor onu uyutuyorum sonra tekrar diğeri uyanıyor öyle böyle sabah oluyor uykusuzluk tan başım çatlıyor sonra akşama kadar 😔😩annelik çok zor büyüyünce de kıymet bilmezler sıpalar😄 inşallah hayırlı kıymet bilen evlat olurlar

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bende vermiycektim de dilinde pamukçuk oluştu karbonatlı suyla sildim ve emzirdikten sonra iki çay kaşığı su veriyorum iki gündür beyazlık biraz gitmiş çok şükür birde hastalandi geçen hafta iki gündür ıhlamur veriyorum. Yine iki çay kaşığı 😌napiyosunuz nasılsınız görüşmeyeli diycemde uykusuzluk çok zor değilmi. 😒😩😩😩 Aynı dertten bende ölüyorum birini uyutuyorum diğeri uyanıyor onu uyutuyorum sonra tekrar diğeri uyanıyor öyle böyle sabah oluyor uykusuzluk tan başım çatlıyor sonra akşama kadar 😔😩annelik çok zor büyüyünce de kıymet bilmezler sıpalar😄 inşallah hayırlı kıymet bilen evlat olurlar
Anladım canım ıhlamur veriyorsan ayrıyetten su vermene gerek yok bence yine sen bilirsin. Nasıl olayım canım 3 canavar mahvediyor uykusuzluktan hayalet gibi geziyorum ortalıkta ufaklık hiç durmuyor. Sinir stres hâlindeyim herşey üst üste gelince kötüyüm valla psikolojim bozuldu iyice. Aynen canım annelik zor zanaat inşallah hepimizin evlatları hayırlı aklı başında insanlar olur canım

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Anladım canım ıhlamur veriyorsan ayrıyetten su vermene gerek yok bence yine sen bilirsin. Nasıl olayım canım 3 canavar mahvediyor uykusuzluktan hayalet gibi geziyorum ortalıkta ufaklık hiç durmuyor. Sinir stres hâlindeyim herşey üst üste gelince kötüyüm valla psikolojim bozuldu iyice. Aynen canım annelik zor zanaat inşallah hepimizin evlatları hayırlı aklı başında insanlar olur canım
Amin inşallah bende korkuyorum lohusalık sendromu na girmekten kızım çok yaramaz oldu kardeşi doğdu doğalı çok sinirlendiriyor beni rabbim yardımcımız olsun 🤲

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Allah'ım deli olacağım kızlar uyumuyor bu çocuk.. Bayılacak hâle geliyor uykusuzluktan ama uyumuyor bu saat oldu hâlâ daha uyumadı ne yapabilirim bilgisi olan yazabilir mi? Doğduğundan beri böyleydi ama 3 4 gündür daha beter bir hâl aldı. Gece 2de uyandı hâlâ uyanık ağlıyor durmuyor arada susuyor o sırada yine uyumuyor bakınıp duruyor 29 günlük daha. Doymuyor mu acaba diye düşünüyorum nasıl anlayabilirim? Delirmek üzereyim yardımcı olun ya 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Karnına bi bak sırt üstü yatarken karnı yanlara doğru genişliyorsa karnı doludur. Benim oğkumda fece 2 de bi uyanırdı sabah 7 8 9 cin gibi ağlama zırlama karnı tok altı temiz gaz yok. Sonra cem adrianın kül diye bi şarkısı var onu açıp kollarıma alıp hafifçe salladım küt gitti çocuk sonra her sıkıştığında onu açtım 4 arkadaşımın çocukları üzerinde denedik ilginçtir ki onlardada aynı şey oldu 😂😂 bir denesene sende merve

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Amin inşallah bende korkuyorum lohusalık sendromu na girmekten kızım çok yaramaz oldu kardeşi doğdu doğalı çok sinirlendiriyor beni rabbim yardımcımız olsun 🤲
Oda kıskanıyordur canım benim büyük oğlan iyide küçük fena amin inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Karnına bi bak sırt üstü yatarken karnı yanlara doğru genişliyorsa karnı doludur. Benim oğkumda fece 2 de bi uyanırdı sabah 7 8 9 cin gibi ağlama zırlama karnı tok altı temiz gaz yok. Sonra cem adrianın kül diye bi şarkısı var onu açıp kollarıma alıp hafifçe salladım küt gitti çocuk sonra her sıkıştığında onu açtım 4 arkadaşımın çocukları üzerinde denedik ilginçtir ki onlardada aynı şey oldu 😂😂 bir denesene sende merve
Ben çamaşır makinesi sesi açıyorum benim psikopatta onunla uyuyor kapattığım gibi yine başlıyor canım. Deneyeyim bende o şarkıyı bi. Aynen canım herşeyi yapıyorum derdi ne anlamıyorum da deli olacağım

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
Ondan da olabilir canım haklısın yarın göstereceğim sağlık ocağına. Ben ilaç vermeyeceğim dedikçe günlük birşey çıkıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen canım verirsem öyle yaparım
Yazıktır ya hepimiz mecbur olunca veriyoruz onlar iyi olsunlar diye

N

nani

Guest
Allah'ım deli olacağım kızlar uyumuyor bu çocuk.. Bayılacak hâle geliyor uykusuzluktan ama uyumuyor bu saat oldu hâlâ daha uyumadı ne yapabilirim bilgisi olan yazabilir mi? Doğduğundan beri böyleydi ama 3 4 gündür daha beter bir hâl aldı. Gece 2de uyandı hâlâ uyanık ağlıyor durmuyor arada susuyor o sırada yine uyumuyor bakınıp duruyor 29 günlük daha. Doymuyor mu acaba diye düşünüyorum nasıl anlayabilirim? Delirmek üzereyim yardımcı olun

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım yine nöbetteyiz bakalım kaça kadar sürecek 🤦🏻‍♀️
Sorma ya mafoluyoruz benim bebekte 2 ay 12 günlük oldu bazen çok aşırı gazı oluyor masajlada çıkaramıyor. Gaz sıkışması oluyor bi süre geçtikten sonra çıkara biliyorum. Bugün yine gazı vardi hiç uyumadı doğru düzgün onunla birlikte bende bittim tükendim. Bi süre sonra sabırda kalmıyor güçte kalmıyor valla Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah.

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Sorma ya mafoluyoruz benim bebekte 2 ay 12 günlük oldu bazen çok aşırı gazı oluyor masajlada çıkaramıyor. Gaz sıkışması oluyor bi süre geçtikten sonra çıkara biliyorum. Bugün yine gazı vardi hiç uyumadı doğru düzgün onunla birlikte bende bittim tükendim. Bi süre sonra sabırda kalmıyor güçte kalmıyor valla Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah.
Aynen canım insanın sabrı tükeniyor bir yerden sonra. Zor işimiz amin canım inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.