Uyumuyorr 😫😫

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve_berkk tarafından oluşturulan Uyumuyorr 😫😫 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,268 kez görüntülenmiş, 56 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uyumuyorr 😫😫
Konbuyu başlatan Merve_berkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Dr kontrolümüze daha varda yarın aşıya gideceğiz sağlık ocağına doymuyorsa orada belli olur günlük alması gereken belli bir gram oluyor bebeklerin onun altına düşünce belli oluyor doymuyorsa yeterli beslenemediği için kilo alımı da olmaz zaten ebeyle de konuşurum ondan sonra gerekirse başlarım mamaya canım
Haber ver canım bizede gerek kalmaz inşallah 🤲🤲

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
canm

canm benim ikinci oğlumda öyleydi 6 bucuk ay ne gece ne gunduz durdu hep ağladi kaynanam diyoduki senin kokuna alişmiş ondan ağliyo başimdaki başörtüyü aliyodu bebegin yanina koyuyodu kokumu alsin yatsin diye sende kendi eşyandan bişey koy kokunu alip yatsin belki durur öyle canm ama ağlayan bebekle uğraşmak cok zor vallahi ne derdi oldugunuda bilmiyosun yaa allah kolaylik versin
Uyudu mu sıkıntı yok yatağında da kendi yatıyor canım uyuyana kadar bizim sıkıntımız yine onuda deneyeyim belki daha uzun uyur
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Haber ver canım bizede gerek kalmaz inşallah 🤲🤲
İnşallah kuzum tamam haber veririm 😘

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Allah'ım deli olacağım kızlar uyumuyor bu çocuk.. Bayılacak hâle geliyor uykusuzluktan ama uyumuyor bu saat oldu hâlâ daha uyumadı ne yapabilirim bilgisi olan yazabilir mi? Doğduğundan beri böyleydi ama 3 4 gündür daha beter bir hâl aldı. Gece 2de uyandı hâlâ uyanık ağlıyor durmuyor arada susuyor o sırada yine uyumuyor bakınıp duruyor 29 günlük daha. Doymuyor mu acaba diye düşünüyorum nasıl anlayabilirim? Delirmek üzereyim yardımcı olun ya 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Canım rabbim yardımcın olsun gazi falan mi var acaba

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ben oqlumda memeyi werirdim eme eme uyurdu kendi bırakana kadar qece qündz. Allahtan üzerine uyuma qibi durumum hiç olmadı. Bu şekilde çok quzel qece uykum oldu. Denersen eqer her çocuk bir olmaz ama belki yarar. Bu şekilde yaptıqm halde bile hiç anneci bi çocuk deqil 🤦‍♀️
Uyurken kalktı mı bende alıp yanıma yatıyorum bazen canım emerken uyuyoruz ikimizde işte bizim sorunumuz uyuyana kadar. Benim büyük oğlan öyleydi bensiz uyumazdı emse de emmese de meme açık kucağımda onun kokusuyla uyurdu ondan hep benle yatıyordu o
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım rabbim yardımcın olsun gazi falan mi var acaba
Amin canım inşallah evet gaz problemi var doğduğundan beri hep böyleydi de şu birkaç gündür daha beter oldu

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Allah'ım deli olacağım kızlar uyumuyor bu çocuk.. Bayılacak hâle geliyor uykusuzluktan ama uyumuyor bu saat oldu hâlâ daha uyumadı ne yapabilirim bilgisi olan yazabilir mi? Doğduğundan beri böyleydi ama 3 4 gündür daha beter bir hâl aldı. Gece 2de uyandı hâlâ uyanık ağlıyor durmuyor arada susuyor o sırada yine uyumuyor bakınıp duruyor 29 günlük daha. Doymuyor mu acaba diye düşünüyorum nasıl anlayabilirim? Delirmek üzereyim yardımcı olun ya 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Allah yardımcın olsun canım büyük ihtimalle doymuyor olabilir gazı için tecrübelisin zaten masaj falan yapıyorsundur günde kaç defa kaka yapıyor takip ettin mi onu

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Kolik olabilir kuzum benim kızımda gece 3 TE yatiyor

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
Ağzı burnu tıkalı demişsin cnm. Üşütmüş demek ki bi yerleri ağrıyor yazık kıyamam. Benim de bebeğim 14 günlükken üşüttü böyle senin bebek gibi hiç uyumuyordu sağlık ocağına gittim şurup verdi ondan sonra iyi oldu biraz toparlandı.

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Memede de uyumuyor canım en son sızdı az önce emerken, normal de emerken de uyumuyor. Bende düşünüyorum alsam mı diye de mamaya alışırsa hiç emmez diye korkuyorum. Hastanede ilk doğduğunda bir iki sefer mama verdim Dr ver dedi diye o zaman bile emmeyi bıraktı hemen. Öyle olunca dra sormadan bende mamayı kestim. Zor alıştırdım tekrar emmeye. Önce emzik sokuyordum ağzına onu emmeye başlayınca emziği çıkarıp göğsümü veriyordum. Öyle öyle tekrar emmeye başladı. Şimdi yine aynı olursa bu sefer komple bırakır diye korkuyorum işte
Şırınga ile ver yavaş yavaş biberonla olursa bırakmıyor bir daha 😒

...

Moderator
Mod
rank
Gaz sancısı olabilir canım.Ayaklarına baktınmı sıcakmı.Karnınada saat yönüne doğru masaj yapabilirsin. ağrısı varsa hafifler.Doymadığı şöyle anlayabilirsin canım.Parmağını dudağının kenarına doğru değdir emmeye çalışıyorsa anlaki doymamış.Rabbim yardımcın olsun kuzum.

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Oğlum da uyumazdi pek doğdu sarılık geçene kadar uyurdu geçtikten sonra çok ağlardı on dk uyur geri kalkardı yarım kundak yapıp yan çevirip biraz piş piş liyordum ninni söyleyip sakinlestiriyordum sekine duasını açıp internet den dinletiyordum bide bende çok çekmistim umarım işe yarar

Tüm sayfalar yüklendi.