Sorum var Yarın hastaneye yatış yapılacak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde leylam19 tarafından oluşturulan Yarın hastaneye yatış yapılacak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,214 kez görüntülenmiş, 56 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yarın hastaneye yatış yapılacak
Konbuyu başlatan leylam19
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cemile N♡N♡C

Raziyye

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar bu gün son doktor kontrolüm vardı bebeyim hala ters kilosu 3 kilo 304 qram olmuş yarın hastaneye yatışım yapılacak ordaki doktorlarda başka bişey söylemezzse sezeryan olucam inşallah 3. 4 gün sonra olur çünki önce tahliller falan oluyor hem seviniyorum hem endişeliyim epiduralmi yoksa tamamen uyusammı iyi narkozdan korkuyorum ama epuduraldede hissederim heyacanlanırım diye korkuyorum karma karışık duygular içindeyim😄 sezeryan olanlar nasıl ne oluyor biraz benimle paylaşırsanız çok sevinirim🥰
Sag salamat InsAllah 🤲🏻

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar bu gün son doktor kontrolüm vardı bebeyim hala ters kilosu 3 kilo 304 qram olmuş yarın hastaneye yatışım yapılacak ordaki doktorlarda başka bişey söylemezzse sezeryan olucam inşallah 3. 4 gün sonra olur çünki önce tahliller falan oluyor hem seviniyorum hem endişeliyim epiduralmi yoksa tamamen uyusammı iyi narkozdan korkuyorum ama epuduraldede hissederim heyacanlanırım diye korkuyorum karma karışık duygular içindeyim😄 sezeryan olanlar nasıl ne oluyor biraz benimle paylaşırsanız çok sevinirim🥰
Sezeryan olurken belinden narkoz iğnesi vuruyorlar önce aysklarin uyuşuyor sonra beline kadar uyuşma geliyor birde başında bi adam kaliyor seni oyalamak için seninle konuşuyor cocumu karnimda cikartirlarken ben acısını gördüm

zehra demir

Kayıtlı Üye
rank
Allah köməyin olsun bacı sağ salamat qurtarasan məndə sənin kimiyəm epdural və ümumi narkoz arasında qalmışam epturalda həyəcan keçirdirərəm diyə qorxuram
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sezeryan olurken belinden narkoz iğnesi vuruyorlar önce aysklarin uyuşuyor sonra beline kadar uyuşma geliyor birde başında bi adam kaliyor seni oyalamak için seninle konuşuyor cocumu karnimda cikartirlarken ben acısını gördüm
Nasıl yani çocuk çıkarken acı hiss edilyormu?

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Allah köməyin olsun bacı sağ salamat qurtarasan məndə sənin kimiyəm epdural və ümumi narkoz arasında qalmışam epturalda həyəcan keçirdirərəm diyə qorxuram

Hayır canım acı hissedilmiyor bebeği çıkardığını anlıyorsun ama 😍😍. Şöyle düşün sana dokunulduğunu hissediyorsun ama asla bir acı yok 😍. Oğlumu karnımdan çıkardıklarında resmen onun çıktığını ve o boşluk hissini hatırlıyorum aha çıktı demiştim hemen ağlaması sesi gelmişti 😂😂

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank

Yok kız hissedilmez sadece seni hareket ettiriyor lar onu hissediyorsun oda bebek çıkması için doktor uğraşıyor ya o başka da birşey yok korkma dedim tama sana

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Hayır canım acı hissedilmiyor bebeği çıkardığını anlıyorsun ama 😍😍. Şöyle düşün sana dokunulduğunu hissediyorsun ama asla bir acı yok 😍. Oğlumu karnımdan çıkardıklarında resmen onun çıktığını ve o boşluk hissini hatırlıyorum aha çıktı demiştim hemen ağlaması sesi gelmişti 😂😂
Ne güzel🥰 inşallah bizim içinde herşey yolunda gider canım 🤲
Ne saçması canım bilmiyorsun sonuç olarak ben doğumdan 2 saat sonra ayağımda ki uyuşma gitmişti normal olarak kendimdeydim ama uyuşukluk devam ediyordu 2 saat sonra kalkıp yürümüştüm zaten hemen yürümeni istiyorlar 2 saatin sonunda ne kadar dik durarak yürürsen o kadar iyi senin için . Doğumdan sonra oraya bandaj yapıştırıyorlar iki gün hastenede kaldığın sürece her gün yeniden bantı yenileyip temizliyorlar çıkarken bantı çıkarıyorlar bir gün sonra ayakta duş alabilirsin ama yarayı iyice kurula diyorlar . Ve emin ol dikiş o kadar kolay açılan bir şey değil 6 ay boyunca ağır hiç bir şey kaldırmadığın sürece dikişinde hiç bir problem olmaz 😘

Sag salamat InsAllah 🤲🏻
Aminncan çox sağol 🥰❤️🤲

Sag salamat InsAllah 🤲🏻
Aminncan çox sağol 🥰❤️🤲

Çox sağol canım Allah bütün ana olcaq qadınlara kömək olsun sağ salamat balalarını qucağlarına alsınlar içindədə biz İnşallah 🥰😘🤲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ne güzel🥰 inşallah bizim içinde herşey yolunda gider canım 🤲

Aminncan çox sağol 🥰❤️🤲
Amin canım amin ben şimdi 2 ,5 ay sonra neredeyse ikinci miniğimi kucağıma alacağım inşallah 🙏🏻

Tüm sayfalar yüklendi.