Sorum var Yarın hastaneye yatış yapılacak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde leylam19 tarafından oluşturulan Yarın hastaneye yatış yapılacak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,227 kez görüntülenmiş, 56 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yarın hastaneye yatış yapılacak
Konbuyu başlatan leylam19
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cemile N♡N♡C

yasemin doğru

Kayıtlı Üye
rank
Şimdi yorumların hepsini okudum da herkes belden uyusmalı olmuş
Bende genel anestezi oldum ve iyki de genel anestezi olmuş.. Belden vurulan o iğne genelde çevremdeki çoğu arkadaşımı pısman etmişti,, kimi ameliyat olduğu gün yuruyemedi, kimisi neredeyse felç kalıcaktı,, o korkudan hep genel ıstedım.. Asla epidural yani belden uyusmalı yapamam..
Çok şükür 3 kızım var üçünü de genel oldum ve 1 saat sonra narkozu atıp 3.saatte yururmeye başladım,, 5.saatte de sondayı cıkarttırdım,, tek sorunum gazdı..
Malum o gazı çıkarman lazım😄benimki cıkmıyodu bu yüzden bıraz zorlanıyodum büyük tuvalette ve gazda..
Şükür şimdi Rabbim bana 3 tane prensesimden sonra birde oğlum olmasını nasip etti🥲
18+4 günlük olduk oğlumla..
İnşallah saglıcakla gelmesini beklıyoruz..
Çok uzattım ama demem o ki her ne olursa olsun
Genel veya epidural
En güzeli miniği kucagına aldıgın zaman sana gelen o mükemmel annelik hissi🥲
Yaşadığın herşeyi unutturuyo..
Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın,, herkese o duyguyu yaşatsın 🤲

Ne saçması canım bilmiyorsun sonuç olarak ben doğumdan 2 saat sonra ayağımda ki uyuşma gitmişti normal olarak kendimdeydim ama uyuşukluk devam ediyordu 2 saat sonra kalkıp yürümüştüm zaten hemen yürümeni istiyorlar 2 saatin sonunda ne kadar dik durarak yürürsen o kadar iyi senin için . Doğumdan sonra oraya bandaj yapıştırıyorlar iki gün hastenede kaldığın sürece her gün yeniden bantı yenileyip temizliyorlar çıkarken bantı çıkarıyorlar bir gün sonra ayakta duş alabilirsin ama yarayı iyice kurula diyorlar . Ve emin ol dikiş o kadar kolay açılan bir şey değil 6 ay boyunca ağır hiç bir şey kaldırmadığın sürece dikişinde hiç bir problem olmaz 😘
Aynen öyle bende öyleydim katılıyorum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba kizlar bu gün son doktor kontrolüm vardı bebeyim hala ters kilosu 3 kilo 304 qram olmuş yarın hastaneye yatışım yapılacak ordaki doktorlarda başka bişey söylemezzse sezeryan olucam inşallah 3. 4 gün sonra olur çünki önce tahliller falan oluyor hem seviniyorum hem endişeliyim epiduralmi yoksa tamamen uyusammı iyi narkozdan korkuyorum ama epuduraldede hissederim heyacanlanırım diye korkuyorum karma karışık duygular içindeyim😄 sezeryan olanlar nasıl ne oluyor biraz benimle paylaşırsanız çok sevinirim🥰
Canım nasılsın ne yaptınız kaç haftalıksij sen

leylam19

Kayıtlı Üye
rank

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum naptin nasilsin
Hastaneye gittim altdan müaiyine ettiler nts yaptılar ve eve gönderdiler ayın birinde saad 11 de gel dediler Şimdi eve döndüm kağıtlarmı kendimdoktoruma atıcam bakalım. Bişey anlamadım neden tekrar eve yolladılar 🙄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Neden beklemiyorlar ki
Nasıl yani canım anlamadım 40 haftaya kadarmı neden beklemiyorlar?

Bide kızlar bu gün bir kaç kez yürüdüyüm zaman karnımın altından aşağıya ağrı gibi bişey olup geçiyor ama çok ağrı gibide deyil sanki qıdıklıyo çok acımıyor. İlk kızımda suni sancıydı o yüzden bilmiryorum sancı böylemi başlıyor ?

Bide kızlar bu gün bir kaç kez yürüdüyüm zaman karnımın altından aşağıya ağrı gibi bişey olup geçiyor ama çok ağrı gibide deyil sanki qıdıklıyo çok acımıyor. İlk kızımda suni sancıydı o yüzden bilmiryorum sancı böylemi başlıyor ?

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar