Sorum var Doğum hazırlığı ❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ^^ ÖzLem 💜 ^^ tarafından oluşturulan Doğum hazırlığı ❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,402 kez görüntülenmiş, 82 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum hazırlığı ❤️
Konbuyu başlatan ^^ ÖzLem 💜 ^^
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Ben 29. Haftadayım iki hafta önce herşeyini hazırladım koydum. Çantalarımız da hazır. Ne olur olmaz diye hepsi hazır.
Teşekkür ederim Allah razı olsun canım benim ❤️ vAlla bnde haftaya başlayacağim canım benim en güzeli
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Suanlik evdeyim kuzum çalışmıyorum 😁 vallha larenle toprakla gunun nasil geçtiğini anlamaiyorum asiri yorucu ve maroton bir hayat😁😁😁
VAlla o arada işte olmaz olsa kötü olursun 😂 Allah kolaylık versin inşallah canım benim ❤️ çocuklala zaman nasıl geçiyor anlmyrz kii

39 da alırlar seni sezeryana o göre hazırlan canim

Bende nilufere çok gittim bilirmisin oraları
Canım bizde nilüferdeyiz

Son düzenleme:

esra.

Kayıtlı Üye
rank
Yaa geçmiş olsun ve hayırlı olsun inşallah canım benim ❤️🥰 bende erken vs ne olur ne olmaz diye düşünüyorum göbeğim de iniyor aşağıya her gün herkes o kadar beklemez diyorlar sizlere bir sorayım dedim canım teşekkür ederim ❤️ ya dikkat et canim

Bende öyle düşünüyorum canım kararsız kaldım işte size sorayım dedim canlarım birinde 37 de de hazırladım gün verilmişti doğuma ilkinde de iki hafta fln öncesiydi canım teşekkür ederim
Rica ederim . Rabbim sağlıklı bı sekilde kucağına almayı nasip etsin 🤲♥️

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Teşekkür ederim Allah razı olsun canım benim ❤️ vAlla bnde haftaya başlayacağim canım benim en güzeli

VAlla o arada işte olmaz olsa kötü olursun 😂 Allah kolaylık versin inşallah canım benim ❤️ çocuklala zaman nasıl geçiyor anlmyrz kii

Canım bizde nilüferdeyiz
Aynen kuzum zaman cok hizli geçiyor vallha 😁

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar ben 33+3 oldum sezeryan ile doğum yapacağım Allah nasip ederse burada hava bir haftadan fazla yağışlı ve yağışlar bitince hava güneşli olunca bebeğin benim eşyalarımı yıkıyıp güneşte kurutup ütüleyip hazırlamayı düşünüyorum ama erken mi bilemiyorum hava açana kadar 35 haftalığı bulurum kafam karıştı hazırlasam kaldırsam dayanamam tekrar tekrar yıkar ütüler geri koyarım 😂 kaçıncı hafta uygun ve sizler ne zaman başladınız?
Canım yavas yavas hazırlanmaya basla ,elbıselerını yıka utule posetlere yerlestır tekrar tekra cıkarıp yıkamaya gerek yok bence ,hayatta ne olacagı bellı olmaz insallah zamanında gelir ama erken dogum falan olur dunyanın bınbır turlu hali var canım ,hazır dursun don haftalar zaten agrıdan ınsan bı iş yapamıyo saglıgla kavusursun inşallah bebegıne 🤗🥰

Seydam

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar ben 33+3 oldum sezeryan ile doğum yapacağım Allah nasip ederse burada hava bir haftadan fazla yağışlı ve yağışlar bitince hava güneşli olunca bebeğin benim eşyalarımı yıkıyıp güneşte kurutup ütüleyip hazırlamayı düşünüyorum ama erken mi bilemiyorum hava açana kadar 35 haftalığı bulurum kafam karıştı hazırlasam kaldırsam dayanamam tekrar tekrar yıkar ütüler geri koyarım 😂 kaçıncı hafta uygun ve sizler ne zaman başladınız?
36 haftalık Ken hazırlığı yaptım ama erken riski vardı başı rahme yerleşmiş demişti doktorum ama doğmadı 39 haftalık olduk ama benim normal doğum 38 haftada alıyorlar sezerya na arkadaşımla aramda 2 hafta var 16 Mart'ta sezeryan oldu oda

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
🥰🥰❤❤ senin bebisin cinsiyeti neydi kuzum ya🤭
Bir oğlum var ikinciyi doğumdan sonra kaybttim canım bu da kız ❤️

36 haftalık Ken hazırlığı yaptım ama erken riski vardı başı rahme yerleşmiş demişti doktorum ama doğmadı 39 haftalık olduk ama benim normal doğum 38 haftada alıyorlar sezerya na arkadaşımla aramda 2 hafta var 16 Mart'ta sezeryan oldu oda
Ya hadi hakkında hayırlısı olsun inşallah canım benim ❤️ bana artık 39 da yapacağız sederyanı dediler canım bende şükür sıkıntı yok işte ne zaman hazrlsam diye size sorayım dedim ❤️❤️

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
O
Bir oğlum var ikinciyi doğumdan sonra kaybttim canım bu da kız ❤️

Ya hadi hakkında hayırlısı olsun inşallah canım benim ❤️ bana artık 39 da yapacağız sederyanı dediler canım bende şükür sıkıntı yok işte ne zaman hazrlsam diye size sorayım dedim ❤️❤️
Oyyy masallah rabbim sana bağışlasın öbur tarafta seni bekleyen bir melek var demekki sefaatcin benimde var birtane melegim oda beni bekliyor 🤲🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar