Eşim beni aldatiyormuş sabaha kadar uyumadim😭bide inkar ediyo kadinlarla konusması normal geliyor onA hamileyim dayanamiyorum😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Esmanurun annesi♥️ tarafından oluşturulan Eşim beni aldatiyormuş sabaha kadar uyumadim😭bide inkar ediyo kadinlarla konusması normal geliyor onA hamileyim dayanamiyorum😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,536 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Eşim beni aldatiyormuş sabaha kadar uyumadim😭bide inkar ediyo kadinlarla konusması normal geliyor onA hamileyim dayanamiyorum😭
Konbuyu başlatan Esmanurun annesi♥️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esmanurun annesi♥️

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Telefonuna sifre koydu ben ne yaptim ettim actim aksam baktm konusmalarina oyun oynuyo oynadggi yerden kadnlarla tanisip konusuyo benim esim öyle bi insan degildi hic kimseyle isi olmazdi nefret ederdi kadindan:( neden böyle oldu neden hamileyim en buyuk desstekcim sirtimdan vurdu.insallh ameliyatta ölurum oda rahatlar
Allah korusun canım benim sen niye ölüyorsun? Konuşma öyle, sakin ol. Karnında can taşıyorsun değer mi? Kolay değildir eminim ama sana bunu yapan biri için kendini de bebeğini de incitecek hicbirsey yapma 🙏 Yardım alabileceğin bir büyüğün varsa ona anlatıp, ailene gidip hatasını anlamasını saglamani tavsiye ederim. Allah yardımcın olsun 🤲

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kıyamam sana kuzum ya Allah'ım eşine Hidayet versin inşallah sende canını sıkma kuzum öyle laflar da kullanma Allah korusun 😒
Telefonuna sifre koydu ben ne yaptim ettim actim aksam baktm konusmalarina oyun oynuyo oynadggi yerden kadnlarla tanisip konusuyo benim esim öyle bi insan degildi hic kimseyle isi olmazdi nefret ederdi kadindan:( neden böyle oldu neden hamileyim en buyuk desstekcim sirtimdan vurdu.insallh ameliyatta ölurum oda rahatlar

Esmanurun annesi♥️

Kayıtlı Üye
rank
Allah korusun canım benim sen niye ölüyorsun? Konuşma öyle, sakin ol. Karnında can taşıyorsun değer mi? Kolay değildir eminim ama sana bunu yapan biri için kendini de bebeğini de incitecek hicbirsey yapma 🙏 Yardım alabileceğin bir büyüğün varsa ona anlatıp, ailene gidip hatasını anlamasını saglamani tavsiye ederim. Allah yardımcın olsun 🤲
Saol cnm ♥️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kıyamam sana kuzum ya Allah'ım eşine Hidayet versin inşallah sende canını sıkma kuzum öyle laflar da kullanma Allah korusun 😒
Saol cnm ama napim dayanamiyo insan gorduklerine

Anldm kuzum saolasin 😔benimkide demek fayda etmiyor yine ayni
Oyunun adı ne canım
Ay kizlar papciye kurban olurum hani onu oynasa mafya city diye bi oyun. Orospularla dolu hep goruntlu yazili konusmalar guya oyun

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Saol cnm ♥️

Saol cnm ama napim dayanamiyo insan gorduklerine

Anldm kuzum saolasin 😔benimkide demek fayda etmiyor yine ayni

Ay kizlar papciye kurban olurum hani onu oynasa mafya city diye bi oyun. Orospularla dolu hep goruntlu yazili konusmalar guya oyun
Zaten bi erkek telefona şifre koyuyorsa bilki bi bok yapıyordur canım beyinsizler karıları dururken başka kadınlarla konuşmak nedir evlenmeseydiniz o zaman😤

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
bela okumak istemiyorum ama hak ediuor şerefsiz madem aldatacaktı neden seninle evlenip üstüne birde çocuk yapmış acaba. Rabbim akıl fikir ihsan eylesin inşallah. Sende öleyim vs deme çocuklaeın düşün onlar sensiz ne yapacak.

Esmanurun annesi♥️

Kayıtlı Üye
rank
bela okumak istemiyorum ama hak ediuor şerefsiz madem aldatacaktı neden seninle evlenip üstüne birde çocuk yapmış acaba. Rabbim akıl fikir ihsan eylesin inşallah. Sende öleyim vs deme çocuklaeın düşün onlar sensiz ne yapacak.
Evet canim aynen dedgn gbiii kuzum malesef neyim eksik bilmiyorum cok bakimli bi bayannim 23yasindayim yani niye bole anlamiyorum😔

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Evet canim aynen dedgn gbiii kuzum malesef neyim eksik bilmiyorum cok bakimli bi bayannim 23yasindayim yani niye bole anlamiyorum😔
bazı erkeklerin geninde var o canım sana şimdi bırak git derim annenin evinede bir çok bir gebelik zor olur senin için

Tüm sayfalar yüklendi.