Eşim beni aldatiyormuş sabaha kadar uyumadim😭bide inkar ediyo kadinlarla konusması normal geliyor onA hamileyim dayanamiyorum😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Esmanurun annesi♥️ tarafından oluşturulan Eşim beni aldatiyormuş sabaha kadar uyumadim😭bide inkar ediyo kadinlarla konusması normal geliyor onA hamileyim dayanamiyorum😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,542 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Eşim beni aldatiyormuş sabaha kadar uyumadim😭bide inkar ediyo kadinlarla konusması normal geliyor onA hamileyim dayanamiyorum😭
Konbuyu başlatan Esmanurun annesi♥️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esmanurun annesi♥️

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Telefonuna sifre koydu ben ne yaptim ettim actim aksam baktm konusmalarina oyun oynuyo oynadggi yerden kadnlarla tanisip konusuyo benim esim öyle bi insan degildi hic kimseyle isi olmazdi nefret ederdi kadindan:( neden böyle oldu neden hamileyim en buyuk desstekcim sirtimdan vurdu.insallh ameliyatta ölurum oda rahatlar
Bu oyunlar varya ah ah neler dönüyo oralarda ya. Benımde eşim oyun bağmlsı hep bakarım ne var ne yok diye insan bişi olmasa bıle tedrgn oluyo ne desen haklsn ama kendıne eziyet etme kndıni geri çek ondan koşsn peşnden suratınada vur sürekli bu olayı aynısını bendemi yapaym de falan üzme kendnı senden değeelisi yok emin ol

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Telefonuna sifre koydu ben ne yaptim ettim actim aksam baktm konusmalarina oyun oynuyo oynadggi yerden kadnlarla tanisip konusuyo benim esim öyle bi insan degildi hic kimseyle isi olmazdi nefret ederdi kadindan:( neden böyle oldu neden hamileyim en buyuk desstekcim sirtimdan vurdu.insallh ameliyatta ölurum oda rahatlar
Ya anlamıyorum bu erkekleri helali dururken harama bakmak niye daha çok hoşlarına gidiyor rabbim akıl fikir versin oyun niyetine konuşuyorlar herkesle papçiden bile nefret ediyordum eşimle hep kavga ederdik oynamasın diye bence biraz süründürmelisin affedersen yine yapar

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Allah hakkından gelsin onun inşallah yazıklar olsun ya hamile kadına hele bunu nasıl yapar 😟😟 ne denir ne diyeyim bilemiyorum çünkü cidden çok zor bir durum 😔😔 ama yazışmaları falan al elinde olsun nasıl bir yol cizersin bilmiyorum ama yazışmaları al ve o yaratıkla açıkça konuş

Esmanurun annesi♥️

Kayıtlı Üye
rank
Allah hakkından gelsin onun inşallah yazıklar olsun ya hamile kadına hele bunu nasıl yapar 😟😟 ne denir ne diyeyim bilemiyorum çünkü cidden çok zor bir durum 😔😔 ama yazışmaları falan al elinde olsun nasıl bir yol cizersin bilmiyorum ama yazışmaları al ve o yaratıkla açıkça konuş
Evet canim oyle yaptmmm suanlik herseyi gormezden geliorumm uzulmemem lazmm sutum. Olsun dogumumda😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya anlamıyorum bu erkekleri helali dururken harama bakmak niye daha çok hoşlarına gidiyor rabbim akıl fikir versin oyun niyetine konuşuyorlar herkesle papçiden bile nefret ediyordum eşimle hep kavga ederdik oynamasın diye bence biraz süründürmelisin affedersen yine yapar
Malesef canimmmmm heycan ariyolar kendilerinee😔😓

Malesef canimmmmm heycan ariyolar kendilerinee😔😓
Bu oyunlar varya ah ah neler dönüyo oralarda ya. Benımde eşim oyun bağmlsı hep bakarım ne var ne yok diye insan bişi olmasa bıle tedrgn oluyo ne desen haklsn ama kendıne eziyet etme kndıni geri çek ondan koşsn peşnden suratınada vur sürekli bu olayı aynısını bendemi yapaym de falan üzme kendnı senden değeelisi yok emin ol
Evet canimmm oyle yapyrum sınırımı cizdim zaten

işte bu düşnce yanlış şuam sende adamı tekrar yapmaya itiuorsun kuzum bir şey demediğin için 2. de yapacak en azınan gözünü korkut ki o şansı tekrar vrmek zorunda kalma ..ŞAHSİ FİKRİM
Yapsin canimm kendi kaybeder yolumu cizerim bende😔

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar