Eşim beni aldatiyormuş sabaha kadar uyumadim😭bide inkar ediyo kadinlarla konusması normal geliyor onA hamileyim dayanamiyorum😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Esmanurun annesi♥️ tarafından oluşturulan Eşim beni aldatiyormuş sabaha kadar uyumadim😭bide inkar ediyo kadinlarla konusması normal geliyor onA hamileyim dayanamiyorum😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,538 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Eşim beni aldatiyormuş sabaha kadar uyumadim😭bide inkar ediyo kadinlarla konusması normal geliyor onA hamileyim dayanamiyorum😭
Konbuyu başlatan Esmanurun annesi♥️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esmanurun annesi♥️

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Evet canimm öyle daha takmiyorum Allhm goruyor ama cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ama canim suan hamileyim terkedemem muhtacim suan sevgiye cunkii annemle babamn evine gitsem piskolojm daha beterbozulur konusup durcaklar affetmedimki yavrum affetmicem asla yapan herzaman yapar zaten ayy nefret edyorum erkeklerden kuzum yaaa hepsindenn
İster istemez takıyorsundur.ama elinden birşey gelmez eşya değildi atasın yuvayı yapmak zor da yıkmak bir anlık.yasadiklarin çok ağır biliyorum ama iyice korkut gözünü gerekirse konuyu aileye taşı.sahipsiz olmadığını bilsinler bak seni bırakıp giderim üstünde nafaka tazminat hepsini açarım senin de yüzüne bakmam çocuğu da göstermem de.yaparim yapacağımı iyi bilirsin hamileyim diye bırakmam sanma de.bunlari söyle.bir de kaynım ya da kaynanamla aran iyiyse yani hakliyi haksizi çok iyi biliyorlarsa onlara durumu izah et eğer böyle devam ederse.yoo bu da mı yetmedi aynı devam mı ediyor senin ailene taşı konuyu.birden ailene anlat diyemem belki yarın birgün siz iyi olursunuz da aileler kolay unutmuyor hele ki kız aileleri

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Anlamiyor ama cnm annemde kalsam bayram eder heralde
O zaman bu zamana kadar dediklerimin tam tersini yapmışsın canım. @Umutluuu çok doğru söylemiş sen sevdiğini aşırı belki edersen bu kadın elimin altında diye düşünür erkekler. Aferdersin her haltida yapmaya çalışırlar. Bak ben eşime en başında dedim ki Allah şeytana uydurmasın farklı yollara saparsan 10 tane çocuğumda olsa gözüme gelmez boşarım seni birde bir tarafına sıkarım dedim afedersin. Tehdit belki de ama yapacağımı da bilir. Çok şükür mutluyuz o taraklarda bezi yok

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Rabbim yardımcın olsun
Saol cnm ♥️

Saol cnm ama napim dayanamiyo insan gorduklerine

Anldm kuzum saolasin 😔benimkide demek fayda etmiyor yine ayni

Ay kizlar papciye kurban olurum hani onu oynasa mafya city diye bi oyun. Orospularla dolu hep goruntlu yazili konusmalar guya oyun

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
O zaman bu zamana kadar dediklerimin tam tersini yapmışsın canım. @Umutluuu çok doğru söylemiş sen sevdiğini aşırı belki edersen bu kadın elimin altında diye düşünür erkekler. Aferdersin her haltida yapmaya çalışırlar. Bak ben eşime en başında dedim ki Allah şeytana uydurmasın farklı yollara saparsan 10 tane çocuğumda olsa gözüme gelmez boşarım seni birde bir tarafına sıkarım dedim afedersin. Tehdit belki de ama yapacağımı da bilir. Çok şükür mutluyuz o taraklarda bezi yok
ahaha bu ben bende bdnim adamı tehtit ettim aslında tehtit değil minik bir uyarı 😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Buyukde konuşurum Ayşem kimse kuusra bakmasın birde onun ihanettinimi affedecek nedmek böyle birşey o sevgi de evlilikte o gün benim için biter
aynen öyle kuzum bende eşime diyordum bir hata yapmana bakar bitmesi beb sana yamuk yapmıyorsam snde bana yapma dedim

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
aynen öyle kuzum bende eşime diyordum bir hata yapmana bakar bitmesi beb sana yamuk yapmıyorsam snde bana yapma dedim
Ah aşkım aynıyız yemin ederim bende demiştim nisanliykene bütün sosyal medya hesaplar hep ortak hemde şifreleri bende bir hatan olursa o evlilik o gün biter 10cocugum olsa yine giderim biter affetmem oh ne ala hizmetini gorecek affedersin ihtiyaçlarını karsilanacak eee üstüne zevkine kadınlarla konuscak defolsun gitsin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ah aşkım aynıyız yemin ederim bende demiştim nisanliykene bütün sosyal medya hesaplar hep ortak hemde şifreleri bende bir hatan olursa o evlilik o gün biter 10cocugum olsa yine giderim biter affetmem oh ne ala hizmetini gorecek affedersin ihtiyaçlarını karsilanacak eee üstüne zevkine kadınlarla konuscak defolsun gitsin
aynen öyle öküz kocam o yönden benden korkar dediğim dedik biriyim ahlamağa😁😁

Tüm sayfalar yüklendi.