Eşim beni aldatiyormuş sabaha kadar uyumadim😭bide inkar ediyo kadinlarla konusması normal geliyor onA hamileyim dayanamiyorum😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Esmanurun annesi♥️ tarafından oluşturulan Eşim beni aldatiyormuş sabaha kadar uyumadim😭bide inkar ediyo kadinlarla konusması normal geliyor onA hamileyim dayanamiyorum😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,529 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Eşim beni aldatiyormuş sabaha kadar uyumadim😭bide inkar ediyo kadinlarla konusması normal geliyor onA hamileyim dayanamiyorum😭
Konbuyu başlatan Esmanurun annesi♥️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esmanurun annesi♥️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bence biraz ailesinin yanında kalması lazım en azından böyle bir durumda seni bırakıp giderim izlenimi vermek lazım gözünü korkutmasi lazım
orası öylede balım ben çoktan arkadaşa git derdim ama çocuk ve gebelik bilmiuorum . evet eşinin gözünün korkması lazım yoksa yibe yapar.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok kuzum esimi cok seviyorum ama birakamam kii 😓 yapmicak bidaha insallh sildim herseyni telden
sevmek ayrı bir şey balım illaki seversin ama yaptığı şey göz yumulacak bir şey değil sen şuan bu yaptığına tepki vermezsen ilri de zaten bir şey demiyor diye daha beterini yapar allah korusun ondan demiştim. ben böyle konularda çok hassasım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sildim telfonunda herseyi cnm bikere yapan bidaha yapr bi kez daha sans verdm yaparsa kaybeder
işte bu düşnce yanlış şuam sende adamı tekrar yapmaya itiuorsun kuzum bir şey demediğin için 2. de yapacak en azınan gözünü korkut ki o şansı tekrar vrmek zorunda kalma ..ŞAHSİ FİKRİM

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Yok kuzum esimi cok seviyorum ama birakamam kii 😓 yapmicak bidaha insallh sildim herseyni telden
İnşallah canım Allah mutluluğunuzu daim etsin 🙏 erkekleri sana muhtaç değilim bırakıp giderim izlenimi vermek lazım sensiz de olur diye anlaması gerekiyir tamamen bana muhtaç düşüncesi zaten elimin altında istediğimi yaparım güveni veriyor. Bunu engellemek gerekiyor.

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Evet canim aynen dedgn gbiii kuzum malesef neyim eksik bilmiyorum cok bakimli bi bayannim 23yasindayim yani niye bole anlamiyorum😔
Yasin çok genç bende 23 yaşında evlendim.su an 24 üm ama gerçekten üzüldüm.guzellik çirkinlik meselesi değil ki bu karakteristik tamamen ahlak dışı davranış kelimeler yetersiz

Esmanurun annesi♥️

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah canım Allah mutluluğunuzu daim etsin 🙏 erkekleri sana muhtaç değilim bırakıp giderim izlenimi vermek lazım sensiz de olur diye anlaması gerekiyir tamamen bana muhtaç düşüncesi zaten elimin altında istediğimi yaparım güveni veriyor. Bunu engellemek gerekiyor.
Anlamiyor ama cnm annemde kalsam bayram eder heralde

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum beni yalnıs anlama senin için diyorum başkariyla konuşuyor ihanet ediyor hala seviyorum demne şaşırıyorum öyle dedi sende inandinmi gizli gizli yapar bir yapan bidaha yapar vazgeçmez kendi adıma affetmem en azından ailenin yanaina git surundur neden boyun egiyorsun bu adama anlamıyorum bizler kadınız onların esiri aldinda değiliz haklarimiz yinede sen bilirsin sağlıklı dusunmuyorsun

Esmanurun annesi♥️

Kayıtlı Üye
rank
Yasin çok genç bende 23 yaşında evlendim.su an 24 üm ama gerçekten üzüldüm.guzellik çirkinlik meselesi değil ki bu karakteristik tamamen ahlak dışı davranış kelimeler yetersiz
Evet canimm öyle daha takmiyorum Allhm goruyor ama cnm

Kuzum beni yalnıs anlama senin için diyorum başkariyla konuşuyor ihanet ediyor hala seviyorum demne şaşırıyorum öyle dedi sende inandinmi gizli gizli yapar bir yapan bidaha yapar vazgeçmez kendi adıma affetmem en azından ailenin yanaina git surundur neden boyun egiyorsun bu adama anlamıyorum bizler kadınız onların esiri aldinda değiliz haklarimiz yinede sen bilirsin sağlıklı dusunmuyorsun
Ama canim suan hamileyim terkedemem muhtacim suan sevgiye cunkii annemle babamn evine gitsem piskolojm daha beterbozulur konusup durcaklar affetmedimki yavrum affetmicem asla yapan herzaman yapar zaten ayy nefret edyorum erkeklerden kuzum yaaa hepsindenn

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Evet canimm öyle daha takmiyorum Allhm goruyor ama cnm

Ama canim suan hamileyim terkedemem muhtacim suan sevgiye cunkii annemle babamn evine gitsem piskolojm daha beterbozulur konusup durcaklar affetmedimki yavrum affetmicem asla yapan herzaman yapar zaten ayy nefret edyorum erkeklerden kuzum yaaa hepsindenn
Aşkım git kafanı toparla öncelikle şuan gerçekten yaasadiklarin ağır birşey çok kötü sen onu affederek iyi birsey yapmıyorsun artık kafanda hep soru işareti olacak napiyor konusuyormu diye diye kendini yiyeceksin en azından terket ailen birşey diyecek konumda değiller aldatan adı kocan surundur onu köpek gibi sana yalvarsin bidaha yapan innaki sürekli yapar affederek iyi birsey yapmadin seni düşündüğümuz için diyor bütün arkadaşlarım bende tabikide sonradan pişmanlık duyucaksin affettim diye ihanettin afffi asla yok göz yumammam böyle birşey affetmem......

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar