Eşler ve ailesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Eşler ve ailesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,833 kez görüntülenmiş, 72 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşler ve ailesi
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rukiye27

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum kaç senelik evlisin eşinle aranın kötü olmaması sevginin bittimi anlamına mı geliyor eşinin ailesi seni neden istemiyor
3 senelik evliyim yaşantı tarzımız düşüncemiz çok farklı ben yuvama kimse karşısın istemem istedileri insan tarzında değilim kaynanam gili oğullari da ailem diyor bende mesafe koyunca işler iyice çığırından çıkıyor eşim annesi gile ne zaman gitse dolup geliyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum kaç senelik evlisin eşinle aranın kötü olmaması sevginin bittimi anlamına mı geliyor eşinin ailesi seni neden istemiyor
Nişan li iken gözüm kör olmuş o kadar sevmişim ki eşimi şimdi daha iyi anlıyorum 😔

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
3 senelik evliyim yaşantı tarzımız düşüncemiz çok farklı ben yuvama kimse karşısın istemem istedileri insan tarzında değilim kaynanam gili oğullari da ailem diyor bende mesafe koyunca işler iyice çığırından çıkıyor eşim annesi gile ne zaman gitse dolup geliyor

Nişan li iken gözüm kör olmuş o kadar sevmişim ki eşimi şimdi daha iyi anlıyorum 😔
Zor bir durum kuzum rabbim yardımcın olsun herşey gönlünce olsun

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Doğru diyorsunuz canım birseyleri hep düzeltme eğilimin de yım kafam baya dolu

Benim ailem bir kız gitti mi gelmez onlarda hep damat haklı olur babam çok gaddar herkes ondan korkar abilerim ablam iyiler zaten hiç istiyorlar gibi değillerdi sevinçleri yoktu kınayı bizde oğlan tarafı yapar benim annem yaptı nikahta oğlan yemeğe götürür benim evime geldiler ve bir süru şey yani ailemden de pek umudum yok

Benim ailem bir kız gitti mi gelmez onlarda hep damat haklı olur babam çok gaddar herkes ondan korkar abilerim ablam iyiler zaten hiç istiyorlar gibi değillerdi sevinçleri yoktu kınayı bizde oğlan tarafı yapar benim annem yaptı nikahta oğlan yemeğe götürür benim evime geldiler ve bir süru şey yani ailemden de pek umudum yok
Oy kuzum benim Allah yardımcın olsun o gül yüzün hep gülsün inşallah 😊🙏🏻 Eşin inşallah yaptığı hatayı anlar hayat arkadaşısınız sonuçta oda illa anlar bence yaptığı sergilediği davranışın yanlış olduğunu

Canlar eslerinizle aranız nasıl en sağlam evlilik nasıl oluşur kaç sene sürer biz eşimle kötüyüz ailesi de beni sevmiyor istemiyor da
Benim eşim çok annecil şuan annesi rahatsız ve ben bakıyorum benden hariç 2 Eltim daha var çok şükür iyi anlaşıyoruz çünkü herkez yerini ve haddini biliyor sadece kayınvalidem rahatsız olmadan önce herşeye karışirdi ne yesem suç olurdu eşime aldırmak istemezdi kayinbabam vefat etmiş çok önceden bende kayınvalidem ile beraber oturuyorum çok pişman oldum kabul etigime asla kabul etmeyin kaynana ile oturmayı isterse kaynana melek olsun yinede çok zor karismasa karışır gelenden gidenden haberim olmazdı kendi evi olduğu için sürekli yaptığı şeylerle bunu belli ederdi artık daha neler neler olmuştur siz düşünün 😏🙄

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar