Eşler ve ailesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Eşler ve ailesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,831 kez görüntülenmiş, 72 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşler ve ailesi
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rukiye27

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Oy kuzum benim Allah yardımcın olsun o gül yüzün hep gülsün inşallah 😊🙏🏻 Eşin inşallah yaptığı hatayı anlar hayat arkadaşısınız sonuçta oda illa anlar bence yaptığı sergilediği davranışın yanlış olduğunu
İnşallah abla umarım öyle olur
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim eşim çok annecil şuan annesi rahatsız ve ben bakıyorum benden hariç 2 Eltim daha var çok şükür iyi anlaşıyoruz çünkü herkez yerini ve haddini biliyor sadece kayınvalidem rahatsız olmadan önce herşeye karışirdi ne yesem suç olurdu eşime aldırmak istemezdi kayinbabam vefat etmiş çok önceden bende kayınvalidem ile beraber oturuyorum çok pişman oldum kabul etigime asla kabul etmeyin kaynana ile oturmayı isterse kaynana melek olsun yinede çok zor karismasa karışır gelenden gidenden haberim olmazdı kendi evi olduğu için sürekli yaptığı şeylerle bunu belli ederdi artık daha neler neler olmuştur siz düşünün 😏🙄
Bir insanda karakter sizlik varsa birde olsan ayrı da olsan sana karışır ben hamile iken çok psikolojik baskı uyguladı doğum yaptım kimsem yoktu annem hariç eşim kavga etti eşim aferdersiniz cinsel ilişki sini düşündü çocuk olunca anlatılacak onca konu varki zoruma giden 😔😔 insan oğlu çok zormuş 😏gitsen gidemezsin atsan atamazsın çocuğun var gidecek yerin yok 😐

A

Adsız anne adayı

Guest
Ben karadenizliyim eşim Antepli o kadar farklı ki kültürler Allah'tan eşim sürekli dışarda okumuş beni o yüzden anlıyor kendi de benim kültürüm gibi yasamayi seviyor ama ailesi ile çok ters düşüyorum fikir olarak ama ses etmiyorum huzursuzluk çıkmasın diye nereye kadar dayanırım bilmiyorum ins kadro cikarda gideriz burdan inan esinle iyi bile olsan bişi çıkıyor ve evde huzur kalmiyo sadece eşle değil aile ile de evleniyorsun derlerdi inanmazdım doğruymuş bı huzuru tek bir söz bozarmis dogruymus takmamak lazım aslında ama takılıyor hele benim gibi herşeyi kafaya çok takan biri daha çok takıyor bilmiyorum bu çekirdek aileleri neden yalnız birakmazlar neden fikirlere düşüncelere saygı duyulmaz hep biz biliyoruz biz tecrubeliyiz havaları bırakın da bizde hayatı görelim bırakın biz büyütelim bebeklerimizi biz eğitip öğretelim bizim terbiyemizi alsınlar ama yok işte kafalar çok farklı çok uzattım kusura bakmayın dertliyim bu konuda özetle çekirdek ailenden başkasını takmamak lazım bu kendi ailen bile olsa yapabilsek on numara olur 🤗

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Ben karadenizliyim eşim Antepli o kadar farklı ki kültürler Allah'tan eşim sürekli dışarda okumuş beni o yüzden anlıyor kendi de benim kültürüm gibi yasamayi seviyor ama ailesi ile çok ters düşüyorum fikir olarak ama ses etmiyorum huzursuzluk çıkmasın diye nereye kadar dayanırım bilmiyorum ins kadro cikarda gideriz burdan inan esinle iyi bile olsan bişi çıkıyor ve evde huzur kalmiyo sadece eşle değil aile ile de evleniyorsun derlerdi inanmazdım doğruymuş bı huzuru tek bir söz bozarmis dogruymus takmamak lazım aslında ama takılıyor hele benim gibi herşeyi kafaya çok takan biri daha çok takıyor bilmiyorum bu çekirdek aileleri neden yalnız birakmazlar neden fikirlere düşüncelere saygı duyulmaz hep biz biliyoruz biz tecrubeliyiz havaları bırakın da bizde hayatı görelim bırakın biz büyütelim bebeklerimizi biz eğitip öğretelim bizim terbiyemizi alsınlar ama yok işte kafalar çok farklı çok uzattım kusura bakmayın dertliyim bu konuda özetle çekirdek ailenden başkasını takmamak lazım bu kendi ailen bile olsa yapabilsek on numara olur 🤗
Evet bende Gaziantep liyim az çok beni anlamışsınızdır Burda maalesef böyle keşke bıraksalar herşeye laf söz etmeseler dediğiniz gibi çok haklısınız tıpkı beni anlatmışsınız 🥰😏

Evet bende Gaziantep liyim az çok beni anlamışsınızdır Burda maalesef böyle keşke bıraksalar herşeye laf söz etmeseler dediğiniz gibi çok haklısınız tıpkı beni anlatmışsınız 🥰😏
Ama maalesef biz hep Antep teyi Z eşim fabrika işçisi ha biz şehir dışına çıkalım desek bizi bırakmazlar zor yani

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle canım ben Samsun'luyum eşim Adıyaman'lı eşim benim gibi ama ailesi eski kafa ama şükür birbirinize karşı bu zamana kadar saygısızlığımız olmadı bide biz İstanbul'da yaşıyoruz onun avantajı kendi ailenle de eşinin ailesiyle de ne kadar uzak oturursan o kadar iyi

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle canım ben Samsun'luyum eşim Adıyaman'lı eşim benim gibi ama ailesi eski kafa ama şükür birbirinize karşı bu zamana kadar saygısızlığımız olmadı bide biz İstanbul'da yaşıyoruz onun avantajı kendi ailenle de eşinin ailesiyle de ne kadar uzak oturursan o kadar iyi
Aynen öyle canım rabbim bize dirlik düzen versin sizinde mutluluğunuz u daim etsin inşallah malesef eski kafa yaşıyorlar daha

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Valla en önemlisi saygı canım biz eşimle 2 ayda tanıştık 2 ayın sonunda evlendik şuan 15 aylık evliyiz ben Karadenizliyin o Trakyalı kültürler biraz farklı ama biz aileleri hiç katmıypruz araya 2 li ilişki en önemlisi aranızda 3. Kişiye bu anneniz bile olsa yer vermeyin

😂Ben öyle desem eşime beni gönderir annesini çağırır 😜😜
Valla ezdirme kendini ben söylerim benim ağzım durmaz

İnşallah abla umarım öyle olur

Bir insanda karakter sizlik varsa birde olsan ayrı da olsan sana karışır ben hamile iken çok psikolojik baskı uyguladı doğum yaptım kimsem yoktu annem hariç eşim kavga etti eşim aferdersiniz cinsel ilişki sini düşündü çocuk olunca anlatılacak onca konu varki zoruma giden 😔😔 insan oğlu çok zormuş 😏gitsen gidemezsin atsan atamazsın çocuğun var gidecek yerin yok 😐
Ayn öyle Allah'ım sabrımızi artırsın Allah yardımcımız olsun inşallah 🥰🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.