Kızlaaaarrr🥺🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Sümeyraaa🤍 tarafından oluşturulan Kızlaaaarrr🥺🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,036 kez görüntülenmiş, 88 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Kızlaaaarrr🥺🥺
Konbuyu başlatan Sümeyraaa🤍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sümeyraaa🤍

🐣AseL'in AnnEsi🤰

Kayıtlı Üye
rank
evet canım kimsem Yok maalesef tekim cocuklar uyusun iki dakika evimin altında eczane var alırım inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

canım hani dedimya o silik çizgi kayboldu sonra bi 1 saat sonra tekrar çıktı çizgi sabah uyandım baktım bugün yine çizgi ikiside belli oluyor anlamadım gitti yaa birde kasıklarım çok ağrıyor belim çok ağrıyor neden acaba
Kuzum neden olcak bebek yerleşiyor bence sen hamilesin bak Kübra demisti dersin çünkü ilk test ne ise odur sonuç sonradan negatif cikcani sanmıyorum

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum neden olcak bebek yerleşiyor bence sen hamilesin bak Kübra demisti dersin çünkü ilk test ne ise odur sonuç sonradan negatif cikcani sanmıyorum
biliyorum canım hamileyim sabahtan beri ayakta zor duruyorum basım coo fena dönüyor kollarım kalkmıyor midem bulanıyor âdet olacakmış gibi his geliyor kasıklarım ağrıyor bunların hepsi belirtisidir testi yaptım iki çizgi çıktı artik 1 hafta sonra kan veririm o zaman da hastaneye giderim kaç haftalık olduğunu öğrenmek için bide hemşireyim.dedin ya birşey sorabilir miyim ben hiç âdet olmadım kikimdan sonra kaç haftalık olduğunu nasıl hesapliyacaklar bi fikrini varmı

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
biliyorum canım hamileyim sabahtan beri ayakta zor duruyorum basım coo fena dönüyor kollarım kalkmıyor midem bulanıyor âdet olacakmış gibi his geliyor kasıklarım ağrıyor bunların hepsi belirtisidir testi yaptım iki çizgi çıktı artik 1 hafta sonra kan veririm o zaman da hastaneye giderim kaç haftalık olduğunu öğrenmek için bide hemşireyim.dedin ya birşey sorabilir miyim ben hiç âdet olmadım kikimdan sonra kaç haftalık olduğunu nasıl hesapliyacaklar bi fikrini varmı
Oy yeniden yaptığın teste mi pozitif çıktı balım

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar