Kizlar kocama çok sinirliyim buaralar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nisa16 tarafından oluşturulan Kizlar kocama çok sinirliyim buaralar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,956 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar kocama çok sinirliyim buaralar
Konbuyu başlatan Nisa16
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mamı Sibel

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Herzaman gece ikide gelmiyor aslında ama evde olduğunda sabah Bi çıkar te akşam yemegelir bazende gelmez bugün olduğu gibi

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Bu aralar gine kahveye takılmaya başladı zaten bizim butum kavgalarımız bu kahve yüzünden nefret ediyorum bu adamın kahve sevdasından bizi çok ihmal ediyor sürekli konuşuyorum iyiliklere yaklaşıyorum gine aynı gine adamı akşam yemeğine cagiruyom yemeğe bile gelmiyor ya sabah bicikti çıkış ocikis bunaldım artık daraldım patlamaya yer arıyorum Bi insan bukadar düşüncesiz olmasa adama desem ki kahveye gitmeye devam edersem seni boşarım desem o gine kahveyi secer okadar bağımlısı olmuski beni delirtecek artik ya 😤😤😤
Öyle bi eşim yada babam yok sabah iş akşam ew. Uzan dinlen yat. Sizin durumunzda olmak istemem Allah sabır wersin

Linaninannesi

Kayıtlı Üye
rank
Bu aralar gine kahveye takılmaya başladı zaten bizim butum kavgalarımız bu kahve yüzünden nefret ediyorum bu adamın kahve sevdasından bizi çok ihmal ediyor sürekli konuşuyorum iyiliklere yaklaşıyorum gine aynı gine adamı akşam yemeğine cagiruyom yemeğe bile gelmiyor ya sabah bicikti çıkış ocikis bunaldım artık daraldım patlamaya yer arıyorum Bi insan bukadar düşüncesiz olmasa adama desem ki kahveye gitmeye devam edersem seni boşarım desem o gine kahveyi secer okadar bağımlısı olmuski beni delirtecek artik ya 😤😤😤
Aaa bu şey değil mi ya benim kocam hatta şuan kavgaliyiz birbirimize ters ters bakıyoruz yedik birbirimizi.Bir de şey diyorlar ya sanki başka yerlere mi gidiyoruz bir kahvemiz var karışmayın 😂

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
😔😭😭😭😭 Nefret ediyorum şu işe yaramaz sosyal ortamlardan bari gidiyonuz eşinizle veya onunla da gitmiyorsunuz tek başına doğru düzgün bir ortama gidin yaaaa😩😩😩😠😠😠😠😠 Allah yardımcınız olsun üzülmeyin lütfen

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Ya hadi gitsin birseydemiyorum ama gider 1 iki saat dursun gelsin yani ne anlıyorlar sabahtan aksamakadar kahve köşelerinde yani birazda eve gel ailenle ilgilen ne bayram var ne özel günle hep varsa yoksa kahve

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar