Kizlar liste hakkinda bilgi verirmisiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Asel ❤️💙Alparslan tarafından oluşturulan Kizlar liste hakkinda bilgi verirmisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,318 kez görüntülenmiş, 57 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Kizlar liste hakkinda bilgi verirmisiniz
Konbuyu başlatan Asel ❤️💙Alparslan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Ben Lcwaikikiden almıştım tulumu çark çevirip kupon vermişti kuponla falan baya uyguna gelmişti, inşallah canım sana yardımcı bile olur paytak paytak getir götür yapar belki 🥰 yazın daha zor kışın bana daha kolay gelmişti klima açıyorsun çarpacak mı derdi açmıyorsun sıcak kışın aç kaloriferi bitti gitti 🥹
Aynen kışın o konuda daha rahat yazada büyümüş oluyor rahat çıkar dışarı falan güzel ama işte tekim kuzum o biraz korkutuyor beni onunda allahin izniyle üstesinden gelicem hayırlısıyla bu ara bursey sormak istiyorum aselde olmamıştı

Vajinamim kenar ve alt kısmında iki tarafında şişme var damar damar mor görünüyor sizlama ve ağrı yapıyor uyuşukluk yapıyor birde bacak aram ve vajinam cok kararma oldu aşırı ve beyaz tenli biri olarak aşırı canımı sıkıyor bu dediklerim düzelir mi bunun için biesey yapmam lazım mı acaba

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Aynen kışın o konuda daha rahat yazada büyümüş oluyor rahat çıkar dışarı falan güzel ama işte tekim kuzum o biraz korkutuyor beni onunda allahin izniyle üstesinden gelicem hayırlısıyla bu ara bursey sormak istiyorum aselde olmamıştı

Vajinamim kenar ve alt kısmında iki tarafında şişme var damar damar mor görünüyor sizlama ve ağrı yapıyor uyuşukluk yapıyor birde bacak aram ve vajinam cok kararma oldu aşırı ve beyaz tenli biri olarak aşırı canımı sıkıyor bu dediklerim düzelir mi bunun için biesey yapmam lazım mı acaba
Valla şişme kararma normal bir yerde okumuştum ama damarların çıkmasını hiç bilmiyorum canım bi konu daha aç istersen bilgisi olan yardımcı olur

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Öncelikle bez ve ıslak mendil stokla, 0-3 ve 3-6 ay kıyafetleri az almanı öneririm çünkü çok çabuk büyüyorlar ben 3 tane hastane çıkışı 3 tane tulumla geçiştirdim kış çocuğu olacağı için şapkaya ihtiyaç duyacaksın, ağız mendili, eldiven, çorap aklıma bunlar geldi

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle bez ve ıslak mendil stokla, 0-3 ve 3-6 ay kıyafetleri az almanı öneririm çünkü çok çabuk büyüyorlar ben 3 tane hastane çıkışı 3 tane tulumla geçiştirdim kış çocuğu olacağı için şapkaya ihtiyaç duyacaksın, ağız mendili, eldiven, çorap aklıma bunlar geldi
Çok saol canm listeye bunlarida ekledim 🙏

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Oyy Ayşem ne güzel hazırlıklar bunlar

Tüm sayfalar yüklendi.