Kizlar liste hakkinda bilgi verirmisiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Asel ❤️💙Alparslan tarafından oluşturulan Kizlar liste hakkinda bilgi verirmisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,319 kez görüntülenmiş, 57 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Kizlar liste hakkinda bilgi verirmisiniz
Konbuyu başlatan Asel ❤️💙Alparslan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Evet kuzum ya paşam olucak hayırlısıyla kurban olurum 🥰 sen nasılsın napiyorsun
Allah'ım saglikla kucagina almayı nasip etsin inşallah birtanem şükür iyiyim bugün asimiz vardı onu yaptım annemlere gitcem aşkım 3 gün sonra valiz yapacam🥰🥰🥰

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Allah'ım saglikla kucagina almayı nasip etsin inşallah birtanem şükür iyiyim bugün asimiz vardı onu yaptım annemlere gitcem aşkım 3 gün sonra valiz yapacam🥰🥰🥰
Oh mis güzelce vakit gecir paşan yanında anne evi en güzeli valla 🥰 bnde bugün hep yatıyorum kiz hep bir uyku hali gözümü zir acıyorum oda aseli takip etmek için sıcaklardan galiba

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Oh mis güzelce vakit gecir paşan yanında anne evi en güzeli valla 🥰 bnde bugün hep yatıyorum kiz hep bir uyku hali gözümü zir acıyorum oda aseli takip etmek için sıcaklardan galiba
Oyyyy kıyamam sana ya kuzum hele birde sıcak buralar yanıyor İstanbul'u dusnemiyorum inşallah zamanla hızlı geçer bize geçer sana gecmez Asel kuşum nasil

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Oyyyy kıyamam sana ya kuzum hele birde sıcak buralar yanıyor İstanbul'u dusnemiyorum inşallah zamanla hızlı geçer bize geçer sana gecmez Asel kuşum nasil
Valla çok sıcak birde çatı katı ay birde şimdi biri galiba mısır közluyor buram buram burnuma geliyor aselede çizgi filim açtım onu izliyor o zaman takip etmek kolay oluyor 😀😀

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Valla çok sıcak birde çatı katı ay birde şimdi biri galiba mısır közluyor buram buram burnuma geliyor aselede çizgi filim açtım onu izliyor o zaman takip etmek kolay oluyor 😀😀
Hahaha canım ya ayırma gözünün önünde istediğini yiyemek ne kötü ya😓

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Yok kız ayırırmiyim kiz çocuğu ama yaramaz çok dolaba tırmanırken düştü gözünün alri yanağını çizdi yara oldu evet maalesef ama hafta sonu kesin yerim aldırırım eşime
Birde derler erkek çocukları daha yaramaz diye aşkım şimdiden afiyet bal seker olsun inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.