Kizlar liste hakkinda bilgi verirmisiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Asel ❤️💙Alparslan tarafından oluşturulan Kizlar liste hakkinda bilgi verirmisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,317 kez görüntülenmiş, 57 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Kizlar liste hakkinda bilgi verirmisiniz
Konbuyu başlatan Asel ❤️💙Alparslan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Öperim tabi kuzum 🥰❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evim sıcak cnm bndede 3 kalın 2 ince battaniye var asele yapmıştık birde triko aselin çok küçük kıyafetler var ama onları görsen hep pembe çiçekli 😀 pasama olmaz onları dağıttım hep dediğin gbi çok şeye gerek yok kışın evde zaten dogalgaz yıkar yıkar asarim peteğe büyüsün yazlık alırım artık paşaya ya o günler nasip olur inşallah
İnşaAllah canım sağlıkla gelsin mis kokulun 🥰🥰 kaç haftalıksın

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Söyle canım benim hemşire 🥰
Canm ya seni etiketlemeyi bir türlü öğrenemedim 🥰 bnm vajinam alt kısmında şişme ve böyle mor mor damarlar var ağrı ve sizlama uyuşukluk yapıyor birde aşırı derece kararma oluyor birde bnm bu aralar tansiyonum çok çıkıyor ensem başım kulaklarım doluyor neden oluyor

İnşaAllah canım sağlıkla gelsin mis kokulun 🥰🥰 kaç haftalıksın
Daha yarilamadik 21+5 olduk teyzesi🥰

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Canm ya seni etiketlemeyi bir türlü öğrenemedim 🥰 bnm vajinam alt kısmında şişme ve böyle mor mor damarlar var ağrı ve sizlama uyuşukluk yapıyor birde aşırı derece kararma oluyor birde bnm bu aralar tansiyonum çok çıkıyor ensem başım kulaklarım doluyor neden oluyor

Daha yarilamadik 21+5 olduk teyzesi🥰
Gebemiydin canım vajina da olanlar varis gibi anladım doktorun görmesi lazım kararma gebeysen hormonlardan dolayı normal

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Evet cnm gebeyim 21+5 peki tansiyon yüksekliği neye bağlı neye dikkat etmm lazım 15 lere cikiyor kontrolüm ayın 5 10 arası gel dedi
Tansiyon da farklı sebepler var onun bakılması lazım kardiyoloji bölümüne gidebilirsin bunun için erken önlem almak lazım gebeliğin haftası az çünkü canım tuzu kisitla bu süreçte bol su iç aynı zamanda

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Tansiyon da farklı sebepler var onun bakılması lazım kardiyoloji bölümüne gidebilirsin bunun için erken önlem almak lazım gebeliğin haftası az çünkü canım tuzu kisitla bu süreçte bol su iç aynı zamanda
Suda sorun yaşıyorum cnm çok kısıtlı içiyorum tuz normal koyuyorum bari birazdaha azaltıyim çok saol cnm cevapların için

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Eminem nasılsın kuzum
İyiyim kuzum ya sen nasılsın Umut nasıl aşı yaptırdın mı

Suda sorun yaşıyorum cnm çok kısıtlı içiyorum tuz normal koyuyorum bari birazdaha azaltıyim çok saol cnm cevapların için
Rica ederim canım benim. Tuzu baya azalt en azından tansiyonun duzelene kadar su icmen çok önemli zorla kendini günde en az 3 litre içine limon sıkabilirsin tansiyonu da düzenler

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
İyiyim kuzum ya sen nasılsın Umut nasıl aşı yaptırdın mı

Rica ederim canım benim. Tuzu baya azalt en azından tansiyonun duzelene kadar su icmen çok önemli zorla kendini günde en az 3 litre içine limon sıkabilirsin tansiyonu da düzenler
Günde 1 litre ice bilsem şükür dicem kuzum 3 litre aşırı zorlar bni sabahtan beri daha 1 bardak içmedim o kdar yemek yedim kalkayım.bsri yavaştan başlıyım baş ağrım gözlerime vuruyor

Kizlar şimdi ben erkeğime hamileyim yavaştan kıyafetlerini almak istiyorum malum hersey çok pahalı ve daha ucmadan fiyatlar birseyler almak istiyorum ve şuan hiç birseyi yok bnde de bir huy herseyi almak ama lazım olan ve gereksiz birsey almamak istiyorum bu arada kış çocuğu olucak ben şimdi kaç tane 03 ay kaçta 3 6 ay lik almam lazım kafam karıştı asel dede yardımla hazırlamıştım şimdi yine kafam karıştı neler alicam
Valla canım 0 3 aylığı ben 2 tane almıştım gerisi hep 3 6 aylıktı iyi ki de öyle almışım 0 3 ayı o kadar az giydi ki büyüğü elbet giyiyor ama küçüğü daha giremiyor

Tüm sayfalar yüklendi.