Kizlar liste hakkinda bilgi verirmisiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Asel ❤️💙Alparslan tarafından oluşturulan Kizlar liste hakkinda bilgi verirmisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,319 kez görüntülenmiş, 57 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Kizlar liste hakkinda bilgi verirmisiniz
Konbuyu başlatan Asel ❤️💙Alparslan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar şimdi ben erkeğime hamileyim yavaştan kıyafetlerini almak istiyorum malum hersey çok pahalı ve daha ucmadan fiyatlar birseyler almak istiyorum ve şuan hiç birseyi yok bnde de bir huy herseyi almak ama lazım olan ve gereksiz birsey almamak istiyorum bu arada kış çocuğu olucak ben şimdi kaç tane 03 ay kaçta 3 6 ay lik almam lazım kafam karıştı asel dede yardımla hazırlamıştım şimdi yine kafam karıştı neler alicam
Hayırlı evlat olsun canım benim de kızım kış bebeği ben sadece 1 tane hastane çıkışı aldım gelenlerden illa getiren olur diye ki iyiki de öyle yapmışım hiç giyemediği kıyafetleri var ben önü yelek gibi atletlerden almıştım 6 tane 0 3 ay ilk bebeğim giydiremem zorlanırım diye çok da işime yaradı 3 tane patikli pijama ki kendinden patikli olanarı hiç sevmedim çünkü kızım çok hareketliydi parmağına sürekli ipi mutlaka dolanıyordu kese kese giydirdim bir de mesela 0 3 ay yazıyor ama bol patikleri kesince daha güzel rahat oldu kızım 6 buçuk aylık birini hala giyiyor 3 tane de üst 4 tane de önü çıtçıtlı pijama takımıyla tüm kışı geçirdim kızım 4 aylıkken hala giydirmeye de devam ettim şapka takımda 1 tane vardı ama kızım çok terlediği için 3 tane daha aldım hediye olarak gelen takımların içinde de vardı 6 7 tane fazlasıyla yetti evin de sıcaksa hiç sorunun olmaz zaten ben sadece 1 tane kalın 2 tane de penye battaniye aldım yaza doğru da müslin örtü aldım hayat kurtarcı parça oldu ucuza bulursan madem alışveriş yapacaksın şimdiden al derim

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Tabikide aşkım öper koklarim 🧚🧚😍😍🥰 sende Ase kuşumu içine çeke çeke op yerime
Öperim tabi kuzum 🥰❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayırlı evlat olsun canım benim de kızım kış bebeği ben sadece 1 tane hastane çıkışı aldım gelenlerden illa getiren olur diye ki iyiki de öyle yapmışım hiç giyemediği kıyafetleri var ben önü yelek gibi atletlerden almıştım 6 tane 0 3 ay ilk bebeğim giydiremem zorlanırım diye çok da işime yaradı 3 tane patikli pijama ki kendinden patikli olanarı hiç sevmedim çünkü kızım çok hareketliydi parmağına sürekli ipi mutlaka dolanıyordu kese kese giydirdim bir de mesela 0 3 ay yazıyor ama bol patikleri kesince daha güzel rahat oldu kızım 6 buçuk aylık birini hala giyiyor 3 tane de üst 4 tane de önü çıtçıtlı pijama takımıyla tüm kışı geçirdim kızım 4 aylıkken hala giydirmeye de devam ettim şapka takımda 1 tane vardı ama kızım çok terlediği için 3 tane daha aldım hediye olarak gelen takımların içinde de vardı 6 7 tane fazlasıyla yetti evin de sıcaksa hiç sorunun olmaz zaten ben sadece 1 tane kalın 2 tane de penye battaniye aldım yaza doğru da müslin örtü aldım hayat kurtarcı parça oldu ucuza bulursan madem alışveriş yapacaksın şimdiden al derim
Evim sıcak cnm bndede 3 kalın 2 ince battaniye var asele yapmıştık birde triko aselin çok küçük kıyafetler var ama onları görsen hep pembe çiçekli 😀 pasama olmaz onları dağıttım hep dediğin gbi çok şeye gerek yok kışın evde zaten dogalgaz yıkar yıkar asarim peteğe büyüsün yazlık alırım artık paşaya ya o günler nasip olur inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.