Kızlar ölümler cok artıyor aşı olsam mı ya çok korkuyorum 😢

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemrüya tarafından oluşturulan Kızlar ölümler cok artıyor aşı olsam mı ya çok korkuyorum 😢 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 16,699 kez görüntülenmiş, 111 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar ölümler cok artıyor aşı olsam mı ya çok korkuyorum 😢
Konbuyu başlatan Gizemrüya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan EMINE Alperen

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Wademiz yettiyse öylede ölcez böylede ölcez. Saqlik ocaqndaki aile hekimime sordum kesinlikle wurulma ben öneriyorum dedi. Kadın doqum doktru saqlik bakanliqi wurunun diyo bizde wurunmanizi söyluyrz diyo. Aile hekimim üstüne basa basa wurunmamam qerektqini wurquladi. Doqum yapayim ondan sonrasına bakarm. Takdri ilah ölürsemde hepimiz imanlı insanlarız. Daha korona hiç olmadim rabbim tüm Müslüman kardeşlerimi sakınsın qebe olupta hiç korona olmaynlari icinde bende dahil 🤲🤍🌸
Amin canımmm Allahım korusun 🤲

S

Suzan

Guest
Ben 35hafta altı günlük hamileyim uzun zaman asi olup olmayacağına dair çok düşüncelerim vardı ama bugün gittim yaptırdım iki üç kere haberlerde gebelerin olumleriyle ilgili konusulunca gebelere doktorlar oneride bulundular yaptırın diye çocukları da koruyormus
Ben şuan 4 ncü günüm ve delta varyantiymis benimki 20 gün karantina verdiler sadce ek vitami. Al dediler eczaneden c vitamini aldım okadar doktor kan sulandırıcı iğne kullan dedi ama onu kullanmaya korktum hamile olduğum için işte ağır geçiriyorum çok aşırı değil ama genede iyi değilim ve heryerim aşırı ağrıyor benm sanki kemiklerine etini ayırıyorlar Allah'ın izniyle kurtulucam bu vürüsten 🤲🤲👣🦠🤰💙👶 24+6

Suzan yüce

Kayıtlı Üye
rank
Aranızda hamile olan ve corona olup yoğun bakıma düşen varmı çevrenizde falan. Haberlerde falan da hiç bilgilendirmiyolar hamileleri . Corona iken hamileler ilaç kullanıyor mu ? 🤔 kafam allak bullak 😣
Ben deltavaryanti olmuşum şuan 4 günüm ve ağır geçiriyorum ve asida olmamış tim hamile olduğum için ve ilaç vermiyorlar ama sadce ek c vitamini alabilirsiniz dediler onu aldık ve ne iyiyim ne kötü kan sulandırıcı iğne kullan dediler ama ben kullanmak istemedim hamileyim diye kullanan varmı 💙👶🤰🦠👣🤧😷🤲🤲

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Aynen aynen canım çok haklısın

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sorma nurum kafayı yicem ya. Cafeler falan tıklım tıklım
Kız dün dogum günümdü adam korkudan beni yemehe götürmedi virüs için

Cafeler düğünler misafirlikler hangisini sayacan canım Allah akıl fikir versin bu millete

İremsare

Kayıtlı Üye
rank
Aranızda hamile olan ve corona olup yoğun bakıma düşen varmı çevrenizde falan. Haberlerde falan da hiç bilgilendirmiyolar hamileleri . Corona iken hamileler ilaç kullanıyor mu ? 🤔 kafam allak bullak 😣
Canım 23 haftalık hamileyim ve 3 doktorun demesiyle ve ölümlerin daha da cogalıp hastalığın dahada etkili oldugunu görünce Aşımı Oldum Çok sükür hiç pişman degilim aşı olduguma olmasam daha cok pişman olurdum heralde

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Ben şuan 4 ncü günüm ve delta varyantiymis benimki 20 gün karantina verdiler sadce ek vitami. Al dediler eczaneden c vitamini aldım okadar doktor kan sulandırıcı iğne kullan dedi ama onu kullanmaya korktum hamile olduğum için işte ağır geçiriyorum çok aşırı değil ama genede iyi değilim ve heryerim aşırı ağrıyor benm sanki kemiklerine etini ayırıyorlar Allah'ın izniyle kurtulucam bu vürüsten 🤲🤲👣🦠🤰💙👶 24+6
Canımm dualarımız seninle bol bol dinlen kan sulandiriciyi bence al bebeğim kanda pıhtılaşma olursa o kötü

En iyisi boşver evde mum ışığında yeseydiniz bu sefer değişiklik olsun 🤭🤭🤭

Bende 20 haftalıkkken oldum 5 gün hastanede yattım çok zor geçirdim şuan 26 haftalık
Canımm şükür atlatmışsın Allahım korumuş 🙏😣

Bende 20 haftalıkkken oldum 5 gün hastanede yattım çok zor geçirdim şuan 26 haftalık
Canımm şükür atlatmışsın Allahım korumuş 🙏😣
Canım 23 haftalık hamileyim ve 3 doktorun demesiyle ve ölümlerin daha da cogalıp hastalığın dahada etkili oldugunu görünce Aşımı Oldum Çok sükür hiç pişman degilim aşı olduguma olmasam daha cok pişman olurdum heralde
Anladım canım ah bebeğe bisey olmayacagina emin olsam koşa koşa gidip yaptıracam da işte 🤷‍♀️😣

Canzadem93

Kayıtlı Üye
rank
Canim zaten izleme o tur haberler uzakdur allaha sigin Ben cok etkilendim o haberlerden cok korktum ve birgun kalp krizi geciyorum sandim hastaneye gittim kalp cihazi takildi 2gun cok sukur bisey cikmadi panik atak ve anksiyete bozuklugu cikti ilac kullaniyordum hamile olunca biraktim ilaclari ama ara ara yasiyorum hala atak cok kotu bisey gunlerce uyumadim normal bir haberi bile izlemiyorum kimseyi yanimda kotu olaylardan konusturmuyorum aninda atak geciriyorum sende uzak dur

Birde asini korkma bende oldum 20 haftalikken 1ci yi 26da 2 ci dozu cok sukur bir sikintimiz olmadi biontech oldum

Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar çok geçmiş olsun, kan sulandırıcı veriyorlar genel de bence Dr dediyse ihmal etmeyin. İçinize sinmiyorsa tekrar doğum Dr konuşun

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Canim zaten izleme o tur haberler uzakdur allaha sigin Ben cok etkilendim o haberlerden cok korktum ve birgun kalp krizi geciyorum sandim hastaneye gittim kalp cihazi takildi 2gun cok sukur bisey cikmadi panik atak ve anksiyete bozuklugu cikti ilac kullaniyordum hamile olunca biraktim ilaclari ama ara ara yasiyorum hala atak cok kotu bisey gunlerce uyumadim normal bir haberi bile izlemiyorum kimseyi yanimda kotu olaylardan konusturmuyorum aninda atak geciriyorum sende uzak dur

Birde asini korkma bende oldum 20 haftalikken 1ci yi 26da 2 ci dozu cok sukur bir sikintimiz olmadi biontech oldum
Canımm dediğin gibi yapmak lazım aslında kötü haberlerden uzak kalmak en iyisi deneyecem🙏🙏🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar