Kızlar Sütü Arttırmak için ne yapabilirim.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Derya izm tarafından oluşturulan Kızlar Sütü Arttırmak için ne yapabilirim. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,831 kez görüntülenmiş, 88 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızlar Sütü Arttırmak için ne yapabilirim.
Konbuyu başlatan Derya izm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Burcu dogdugu zaman yapmamışlardır kuzucum çünkü görümcem çok pinpirik ama bana gelince öyle degil. Kızı 2 dk durmuyor neler neler yapıyor hala bize gelme derdinde. Valla ablama resmen yalvardım çocukları çok özledim gel diye gelmiyor stres olur sütün azalır benim öyle olmuştu yazık aryamıza dedi. Bugün oraya gidersek bakalım neler olucak panik atak yaptılar beni 😀
Bilinçli insan farkli oluyor işte ablan masallah bilinçli bencil insan ise cidden çok sıkıntı sen stres yapma millet kızar eder diye de düşünme boşver çocuğu al kucağına indirme bile kuzum Allah'ım sabır versin

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Bilinçli insan farkli oluyor işte ablan masallah bilinçli bencil insan ise cidden çok sıkıntı sen stres yapma millet kızar eder diye de düşünme boşver çocuğu al kucağına indirme bile kuzum Allah'ım sabır versin
Ablam gerçekten de çok düşünceli eniştem de aynı şekilde. Arya, dogmadan bebek arabasını aldı kendi çocuklarına aldıgı markadan erkek olmasına ragmen anneler için çantalar oluyor ya ondan almış simli tam bu deryanın tarzı demiş bide :) onun üzerine ablamla birlikte yeni dogan ıslak mendilini kutuyla aldılar onun üzerine çeyrek taktılar bide. Görümcem Bi çeyrek taktı o kadar yigenim için HERŞEYİ yaparım diyordu burcunun kullandıklarını verme çabasında. Begenmezsen yenisini alırsın diyor bide 😀

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Ablam gerçekten de çok düşünceli eniştem de aynı şekilde. Arya, dogmadan bebek arabasını aldı kendi çocuklarına aldıgı markadan erkek olmasına ragmen anneler için çantalar oluyor ya ondan almış simli tam bu deryanın tarzı demiş bide :) onun üzerine ablamla birlikte yeni dogan ıslak mendilini kutuyla aldılar onun üzerine çeyrek taktılar bide. Görümcem Bi çeyrek taktı o kadar yigenim için HERŞEYİ yaparım diyordu burcunun kullandıklarını verme çabasında. Begenmezsen yenisini alırsın diyor bide 😀
Beğenmedim ben yensiini alırım deseydin 😂😂

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim o kadar içten yazmışsın ki çok teşekkürederim. Allah razı olsun senden. Kayınvalidem takıntılı eşimde bunu biliyor bide ben kolay kolay kafama takan biri degilimdir hamileligimde bile Çogu konularda anlayışlı oldum hamile birine göre olumlu düşünen biriydim. Ama kayınvalidem hamşlelegimden beri o kadar çok sıktı ki herşeye karışıyor eşimin yanında yapmıyor duymuyor eşim. Dün eşimi aradı annesi beni de istedi eşim suratıma baktı konuşasıya kadar zaten isteksiz konuştugumun farkındaydı çünkü. Kendi kızı da dogum yaptı ki görümcem sürekli aglıyormuş. Benim psikolojim çok çok iyiydi dogumu gece 3.04 de yaptım hiç uyumadım 30 küsür saat dogumum biraz zor oldu sezaryanlıktım ben zor olanı başardım dikişlerim çok oldu. 30 küsür saat sonra Bi 2 saat uyudum ona bile iyi uyudun ha iyi çocugun durdu dedi. 1 gün sonrasında yiyip içip mutfak tezgahının üzerine koyup koyup gitti. HERŞEYİ annem yapıyor yoruldu yardım edeyim demiyor. 1 gün sonrasında bulaşıkları makineye yerleştirdim çay hizmeti yaptım Aaa otur diyor ama çayıda alıp içiyor. Kızımın altını almasını söyledim ben alamam korkarım diyor. Tamamen beni sinir etmek için gelmiş sanki. Dün de aradıgında göbegi henüz düşmedi onu sordu yıkayın olmaz öyle dedi. Doktor göbek düşmeden sakın yıkamayın su demesin diye uyardı saglık lcagı hemşiresi de aynı şekilde. Bunu 3 kez anlattım dün yine konuyu açtı olmaz öyle yıkansın çocuk diyor. Takıntılı eşimin dedigi gibi şimdi taktı yıkanmasına onu sürekli söylicek benim yaptığım açıklamanın Bi önemi olmuyor ve ister istemez bende bunaldım artık canım :(
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Takıntılı eskiden ilaç kullanıyormuş takıntılı oldugu için bırakmış şimdi ilaçları eşim söyledi. Huyu öyle dedi olan bana oluyor işte 😀
Senin kayınvaliden takıntılıymış canım benim annem öyle ve daha beteri

Şükür kuzum sağlığı iyi olsunda uyku düzene girer kaynananıda çok takma senden daha çok düşünemez minik meleği bizde 35 olduk teyzesi 😍 aşırı yaramaz , 1 haftadır ayıptır söylemesi alt tarafıma bıçak saplanir gibi sancılar oluyor yürürken bile düşün 🤦🏻‍♀️ bakalım bana kalsa 37 gibi gelecek içinden öyle geçiyor bakalım prensesi öp yerime 😘♥️ kendinede çok dikkat et balım
Bizde 33 olduk aramızda fazla yokmuş aşağı tarafımda ağrılar bende de oluyor bide 3 4 gündür sağ tarafıma yatınca kaburgama vuruyor bugün artık sağ kaburgama aniden bıçak saplanır gibi oldu nefes alamdım ama hemen geçti günler geçmiyor sanki bide bu hafta aşırı derecede mide yanması oluyor evde süt kalmamış saat 12 buçukta süt aldı geldi eşim sağolsun

Son düzenleme:

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Senin kayınvaliden takıntılıymış canım benim annem öyle ve daha beteri

Bizde 33 olduk aramızda fazla yokmuş aşağı tarafımda ağrılar bende de oluyor bide 3 4 gündür sağ tarafıma yatınca kaburgama vuruyor bugün artık sağ kaburgama aniden bıçak saplanır gibi oldu nefes alamdım ama hemen geçti günler geçmiyor sanki bide bu hafta aşırı derecede mide yanması oluyor evde süt kalmamış saat 12 buçukta süt aldı geldi eşim sağolsun
Rabbim sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin kuzum inslalah senin doktor kontrolun ne zaman Çarşamba soracam ben bu alt tarafda sancı neden oluyor diye

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin kuzum inslalah senin doktor kontrolun ne zaman Çarşamba soracam ben bu alt tarafda sancı neden oluyor diye
Ben bi kaç hafta önce gittim tahlil felan istedi doktor diğer hafta tekrar gittim bu sefer doktor yokmuş tahlilleri almak için baya bekledim danışmaya sordum doktor grevde dedi tahlilleri nasıl alabilirim dedim labaratuara gönderdi orası başka biyere yönlendirdi hemşirelere sordum amrliyata gitti dedi diğer doktordan iste belki verir dediler o doktor da haklı olarak biz veremeyiz dedi ordan oraya bi aşağı bi yukarı resmen sürüklendim durdum devlet hastanesine gitmiştim eve geldim eşim soruyor ne zaman gideceksin tekrar diye bende greve girdim hastaneye gitmeyecem dedim 😂 zamandan beri gitmedim herhalde doğuma giderim 😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Ben bi kaç hafta önce gittim tahlil felan istedi doktor diğer hafta tekrar gittim bu sefer doktor yokmuş tahlilleri almak için baya bekledim danışmaya sordum doktor grevde dedi tahlilleri nasıl alabilirim dedim labaratuara gönderdi orası başka biyere yönlendirdi hemşirelere sordum amrliyata gitti dedi diğer doktordan iste belki verir dediler o doktor da haklı olarak biz veremeyiz dedi ordan oraya bi aşağı bi yukarı resmen sürüklendim durdum devlet hastanesine gitmiştim eve geldim eşim soruyor ne zaman gideceksin tekrar diye bende greve girdim hastaneye gitmeyecem dedim 😂 zamandan beri gitmedim herhalde doğuma giderim 😂
Kuzum sen 2 haftada bir git en iyisi 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.