Kızlar Sütü Arttırmak için ne yapabilirim.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Derya izm tarafından oluşturulan Kızlar Sütü Arttırmak için ne yapabilirim. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,902 kez görüntülenmiş, 88 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızlar Sütü Arttırmak için ne yapabilirim.
Konbuyu başlatan Derya izm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Prensin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canlarım sütüm vardı ama dogum sonrası kayınvalidem 2 gün bizde kaldı. Ama o 2 gün bana ömür oldu. Sık sık kızımı emziriyordum gögüs ucum yara olmuştu. Bu halde yine emzirmeye devam ettim. Doktorum mama takviyesi ver kanayan memeni az ver toparlansın dedi eşimde yanımdaydı. Mama veriyoruz diye benim canımı yedi. Eşim mama yapsana çocuk aç diyor kayınvalidem yüzünden sersem gibi birşey oldum panik atak gibi birşey oldum zaten yeni dogum yapmışım bide sezeryanlıktım normal doguma zorlamak istedim normal dogum yaptım. Dikişlerim çok canım yanıyor meme ucum yara resmen aglayarak emziriyorum bide kayınvalidem üzerine çenesi beni strese soktu. Tepeme gelmiş em kızım em kızım diyip duruyor elini beline koymuş. Emziriyorum can çekişiyorum görüyor emiyor mu emsin emdir diye konuşuyor cvp veremiyorum canım yanıyor diye Bi daha soruyor cvp veresiye kadar. Emdigi belli. Diger hafta bidaha geldi kalmaya görümcem de 4 yaşındaki kızıyla geldi. Eşimin işi vardı diye dışarı çıkmak zorundaydı annesini uyardı çıkmadan burcuya elletmeyin sakın daha kızımızı biz bile ellemiyoruz yüzüne flan dokunmasın sakın diye uyardı. Ama kayınvalidem eklesin birşey olmaz diye diye ellemeye çalıştı annem artık müdahale etti. Eşim geldi bu sefer tutturdu burcuya söz vermiş kızımı Kucagına vericekmiş eşim olmaz, anne diyor kayınvalidem dinlemiyor ki taktı otutturdu 5 günlük bebegi öyle rahat etti.Evlerine gitmek için kapıdan, çıktılar ben Aglama krizine girdim eşim ablamla annem ne dedi de böyle oldun sen dedi. Üstü kapalı anlattım sen şuan lohusasın anlayışlı olması gerekiyor annem takıntılı bu yüzden zaten babamla da kavga ediyorlar birşeye taktı mı onu uzatır da uzatır ama sen yeni dogum yaptın ben konuşucam uyarıcam dedi. Meme ucum yara krem alma diyor. Kızıma torunu burcunun kullandıgım şeyleri vermek istiyor devamlı yenisini alayım demiyor. O kadar dolmuşum ki yazdıkça yazdım kusurabakmayın kızlar.Bir sürü şey yaptı da anlatmakla bitmez 😀 strese girince sütüm azaldı 😔 ve kızım doymuyor 😔
Bu Kaynanalar neden böyle Allah yardımcın olsun kuzum sıcak suyla duş alsiktan sonra göğsüne dairesel hareketler yap. Soğan ve bulgur pilavı ye çikolata ye ama dikkat et bebeğe gaz yapicak şeyler bunlar sütünden geçer

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Bu Kaynanalar neden böyle Allah yardımcın olsun kuzum sıcak suyla duş alsiktan sonra göğsüne dairesel hareketler yap. Soğan ve bulgur pilavı ye çikolata ye ama dikkat et bebeğe gaz yapicak şeyler bunlar sütünden geçer
Bilmiyorum neden böyleler. Görümcem dün aradı emzirme muhabbetini açmak istemiyorum ama karışan olucak illaki duyma onları kestirip at dedi. Stres yaparsan sütün azalır bu yüzden hiç düşünme takma kafana dedi. Kadın diyemedi annemi duyma kestirip at diye üstü kapalı konuştu 😀😀😀
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tamam canım çok sagol

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bilmiyorum neden böyleler. Görümcem dün aradı emzirme muhabbetini açmak istemiyorum ama karışan olucak illaki duyma onları kestirip at dedi. Stres yaparsan sütün azalır bu yüzden hiç düşünme takma kafana dedi. Kadın diyemedi annemi duyma kestirip at diye üstü kapalı konuştu 😀😀😀

Tamam canım çok sagol
Nasılsınız kuzum minik prenses nasıl sen nasılsın

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank

Tamam canım çok sagol
Rica ederim demekki görümcen iyi biri kayınvaliden pek yol yordam bilmiyor ama

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Rica ederim demekki görümcen iyi biri kayınvaliden pek yol yordam bilmiyor ama
Bugün annemi aradı yine aynı şeyler emiyor mu gögüs ucu geçti mi Emzirsin demiş annemde. Hem emziriyor hemde mama veriyor sütü yeterli gelmiyor çocuk aç mı kalsın dedi. Kuruyor kafasında böyle sık sık dillendiriyor. Ben zaten hassas dönemdeyim belki normalde takmam ama bu dönemde takıyorum işte. Emzirsin emzir demenin ne mantıgı var her aramasında anlamıyorum çocugumu zaten düşünüyorum ben ne zannediyor anlamıyorum gerçekten.

Nasılsınız kuzum minik prenses nasıl sen nasılsın
Şükür iyiyiz ama hiç gece uykusu yok :) karnımdayken belliydi gece uyumucagı 😀 sütüm var ama emiyor yeterli gelmiyor sanırım aglıyor mama veriyoruz biraz. Bugün Bi ebeden eğitim aldım görüntülü bilgilendirdi sagolsun. Mama verebilirsin ilk zamanlar süt yeterli olmayabilir ama sütün var ve emzirsikçe çogalıcak. Sütün çogalması emzirme ve sagma dedi. İnşallah çogalır 🤲 sen nasılsın minik Kayramız kaç haftalık oldu annesi. Çok merak ediyorum ne zaman Dünyaya gelmek isticek bakalım 😍🤱

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bugün annemi aradı yine aynı şeyler emiyor mu gögüs ucu geçti mi Emzirsin demiş annemde. Hem emziriyor hemde mama veriyor sütü yeterli gelmiyor çocuk aç mı kalsın dedi. Kuruyor kafasında böyle sık sık dillendiriyor. Ben zaten hassas dönemdeyim belki normalde takmam ama bu dönemde takıyorum işte. Emzirsin emzir demenin ne mantıgı var her aramasında anlamıyorum çocugumu zaten düşünüyorum ben ne zannediyor anlamıyorum gerçekten.

Şükür iyiyiz ama hiç gece uykusu yok :) karnımdayken belliydi gece uyumucagı 😀 sütüm var ama emiyor yeterli gelmiyor sanırım aglıyor mama veriyoruz biraz. Bugün Bi ebeden eğitim aldım görüntülü bilgilendirdi sagolsun. Mama verebilirsin ilk zamanlar süt yeterli olmayabilir ama sütün var ve emzirsikçe çogalıcak. Sütün çogalması emzirme ve sagma dedi. İnşallah çogalır 🤲 sen nasılsın minik Kayramız kaç haftalık oldu annesi. Çok merak ediyorum ne zaman Dünyaya gelmek isticek bakalım 😍🤱
Şükür kuzum sağlığı iyi olsunda uyku düzene girer kaynananıda çok takma senden daha çok düşünemez minik meleği bizde 35 olduk teyzesi 😍 aşırı yaramaz , 1 haftadır ayıptır söylemesi alt tarafıma bıçak saplanir gibi sancılar oluyor yürürken bile düşün 🤦🏻‍♀️ bakalım bana kalsa 37 gibi gelecek içinden öyle geçiyor bakalım prensesi öp yerime 😘♥️ kendinede çok dikkat et balım

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank

Takma canım ama sık sık emzirirsen sütün geliyormuş nekadar emzirirsen okadar iyi inşallah çoğalır stres yaptığındanda azalmıştır belki

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Takma canım ama sık sık emzirirsen sütün geliyormuş nekadar emzirirsen okadar iyi inşallah çoğalır stres yaptığındanda azalmıştır belki
Ebeden egirşm aldım dün oda söyledi stres üzüntü sütün azalmasına sebep oluyor ama korkma. Bide çıplak emzir, tenine çocugun dokunsun oda, sütü arttırıyor dedi. Müsait oldukça üstünü çıkart dedi. Bide su verince çocuga meme reddi yapıyormuş ben veriyordum. İnşallah bol sütüm olur 🤲🤲😍

Tüm sayfalar yüklendi.