Merak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Mervercan tarafından oluşturulan Merak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,413 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Merak
Konbuyu başlatan Mervercan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar öncelikle hayırlı bayramlar❤️ İnşallah sağlığınız sıhhatiniz yerindedir. Merakımı mazur görün. Bebişleriniz kaç haftalık ve kaç kg doğdu? Siz gebeliğinizde kaç kilo aldınız? Hamiş annelerin bebişleri kaç haftalık ve kaç kg ?
Hiç kilo almadı. Şimdiye kadar yarın 22 haftalık olucam en son gitdiğimde 20 haftaliktim bebek 419 gramdi

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar öncelikle hayırlı bayramlar❤️ İnşallah sağlığınız sıhhatiniz yerindedir. Merakımı mazur görün. Bebişleriniz kaç haftalık ve kaç kg doğdu? Siz gebeliğinizde kaç kilo aldınız? Hamiş annelerin bebişleri kaç haftalık ve kaç kg ?
15 gün önce 39 haftalık sezeryan oldum Azra 3 kilo doğdu ben 80 hamile kaldım şuan 70 kiloyum aşırı bir istahsizlik var anlam veremedim

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kizmi 3.kq 800 qr dogurdum.41+ 4 de gelbelik boyunca 16 kq.aldim.canim

Merhaba bebeğim hayırlı bayramlar çok şükür biz iyiyiz.🫶 36+5 haftalık 3150 kg doğdu kızım Beren, 51 kilo ile hamile kaldım 65 kilo ile doğuma girdim.

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Gunaydın Tatlım iyi bayramlar iyiyiz şükür sen nasılsın nasıl gidiyor gebelik annelik duygusu tatlım şuan 33 haftalık olduk geçen hafta kontroldeydik 2100 gramdik şükür iyi gidiyor biraz yalancı sancılar başladı sanırım ayaklarım da da şişmeler tabiki mide sorunum da arada var ama inş hayırlısı ile zamanı gelince dogum yaparız eee tabi hiç bitmeyen bir enfeksiyon sorunumuz da var😔😔sen nasılsın kuzum
Çok şükür çiçeğim enfeksiyonu hiç deme. Benim vücut artık kandan çok enfeksiyon üretiyor 😂 kansızlık hat safhada enfeksiyon tavan 🤦🏻‍♀️. Maşallah bebişine Rabbim vaktinde hayırlı bir şekilde sağ salim kavuştursun inşallah 🙏🏻❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayırlı bayramlar balım 🥰 benim ilk doğumum kızımda 39+0 da 3500 gram doğdu
Bu gebeliğim de ise 36+5 günlüğüm Birkaç gün önce doktora gittim bebeğin kilosu 2800 gram dedi doktor balım 🥰♥️♥️

Az kalmış balım son haftalara doğru gidiyorsunuz bebişinle🥰🥰sağlıkla kucağına alırsın inşallah balım 🥰
Maşallah kuzum Rabbim hayırlı bir şekilde sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻❤️

Snada hayırlı bayramlar cnm şuan 34oldum bebeğim 2300 grammis boyu45 ben 55le hamile kaldm şuan 68 kiloyum ama kimseye inandiramiyirm kilomu herkese göre en fazla iki üç kilo almışım bu kdr kilo nerde blmyrm 😆😆😆😆
Maşallah kuzum belki içerden büyüyordur vücut 😂 ah keşke bende öyle olabilsem 1 kilo bile alsam direk belli ediyorum 😂

Ben varya mervem 😂😂 son ah bir kilo aldım almışım 72 kilo ile kayrayı doğurdum tam 2995 gram doğdu 37+6 haftalık iken doğumdan sonra ilk hafta 61e düştüm şuan 58 kiloyum kuzum
Bebeğim senin bebiş sağolsun çabuk kilo verdirir dua et normal kilonun altına düşürmesin yorgunluktan 😂😂😂

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kuzum hayırlı bayramlar sana da bebişini de 😘 Masal hanım 40+1 3530 kg doğdu 😊 65 kiloyla hamile kaldim 96 kiloyla doğum yaptımm şuan 70 kiloyum

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
İyi bayramlar kuzum. Kızımla ben iyiyiz 🥰 sen nasılsın Yuşa nasıl. Ben gebeliğim boyunca 20 kilo aldım kızım 40+1 de 3000 Gr doğdu bir hafta önce ki ultrasonda 3200 görünmüştü. Cihazlarla doğum kilosu 200-300 Gr aşağı yukarı farkediyor.
Maşallah çiçeğim bende şükür iyi olmaya çalışıyorum Yuşa bey erken gelmek için içeriyi tırmalıyor 😂 maşallah senin bebiş içeriyi baya sevmiş çıkmak bilmemiş🤭

Hayırlı bayramlar canım, pazartesi günü doğumum olcak 37+5 haftalık falan oluyor, 3100 grm 50 cm boyu pazartesine kadar fazla kilo almaz diye düşünüyorum 🤗 toplam da 5 kilo almıştım 2 sini vermişim 🤗 3 kiloyla doğuma gircem 🥰
Maşallah çiçeğim benim doktor boy söylemiyor 🤦🏻‍♀️ ben kustuğum halde 17 kilo aldım sen nasıl başardın 3 kiloyu😂 onun fazlasıda doğumda gider zaten 😂

Hiç kilo almadı. Şimdiye kadar yarın 22 haftalık olucam en son gitdiğimde 20 haftaliktim bebek 419 gramdi
Maşallah çiçeğim merak etme zamanla kocaman olur karnına sığmaz 🤭

Hayırlı bayramlar 🌹benim minnak 37+4 sezeryan ile doğdu 49 cm 3.590 gram doğdu ben ise 16 kg civarında kilo aldım ama benim tüp bebek tedavisi ile olduğu için ilaçlarda kilomu baya bir etkiledi sende sağ salim kucağına alırsın inşallah 🤲
Maşallah kuzum Allah razı olsun ❤️ İlaçlar kilomu aldırdı yoksa verdirdimi

Son düzenleme:

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Maşallah çiçeğim bende şükür iyi olmaya çalışıyorum Yuşa bey erken gelmek için içeriyi tırmalıyor 😂 maşallah senin bebiş içeriyi baya sevmiş çıkmak bilmemiş🤭

Maşallah çiçeğim benim doktor boy söylemiyor 🤦🏻‍♀️ ben kustuğum halde 17 kilo aldım sen nasıl başardın 3 kiloyu😂 onun fazlasıda doğumda gider zaten 😂

Maşallah çiçeğim merak etme zamanla kocaman olur karnına sığmaz 🤭

Maşallah kuzum Allah razı olsun ❤️ İlaçlar kilomu aldırdı yoksa verdirdimi
Kız 32 de gelmeye çalıştı 2 ay yatırdı beni ilaçla 😂 sonra küstü zorla geldi😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Çok şükür çiçeğim enfeksiyonu hiç deme. Benim vücut artık kandan çok enfeksiyon üretiyor 😂 kansızlık hat safhada enfeksiyon tavan 🤦🏻‍♀️. Maşallah bebişine Rabbim vaktinde hayırlı bir şekilde sağ salim kavuştursun inşallah 🙏🏻❤️

Maşallah kuzum Rabbim hayırlı bir şekilde sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻❤️

Maşallah kuzum belki içerden büyüyordur vücut 😂 ah keşke bende öyle olabilsem 1 kilo bile alsam direk belli ediyorum 😂

Bebeğim senin bebiş sağolsun çabuk kilo verdirir dua et normal kilonun altına düşürmesin yorgunluktan 😂😂😂
Aahag 3 kilo daha verdirse normal kiloma geleceö ama yok 😂😂

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı bayramlar cnm benim bebişim 11haftalik doğum kilosu 3750 ben gebeliğim de sadece 5 kilo aldim

Tüm sayfalar yüklendi.