Nişan geldikten sonra???

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kudo Sedo Ela'M tarafından oluşturulan Nişan geldikten sonra??? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,757 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nişan geldikten sonra???
Konbuyu başlatan Kudo Sedo Ela'M
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mehri

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
yok hepsini bende yasadim ama inan bana nisan geldogo halde bi hafta gecmesine ragmen cocuguna kawusamamnin acisi da cok baska
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

dusunsene nisan gelio ama hala bi gelisme yok. sürekli bi sıkıntı mi war acaba die dusunmekten psikolojin bozuluo. rabbim daha kotusuyle karsilastrmasin ama herseyin bi zorlugu war emin ol
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

dusunsene nisan gelio ama hala bi gelisme yok. sürekli bi sıkıntı mi war acaba die dusunmekten psikolojin bozuluo. rabbim daha kotusuyle karsilastrmasin ama herseyin bi zorlugu war emin ol

6 tane cok degil mi ya o zaman.?
Elbet beklemek kadar zor birşey yok ama daha zamanı gelmemiş demek ki ondan doğum yapmıyorsun. Doktora sürekli kontrole git herşey yolundaysa hiç sıkıntı yapma bence zamanı gelince doğum yaparsın artık rabbim yardımcın olsun inşallah 🙏 inşallah bir avazda kucağına alırsın bebeğini 🙏☺️

Kudo Sedo Ela'M

Kayıtlı Üye
rank
Elbet beklemek kadar zor birşey yok ama daha zamanı gelmemiş demek ki ondan doğum yapmıyorsun. Doktora sürekli kontrole git herşey yolundaysa hiç sıkıntı yapma bence zamanı gelince doğum yaparsın artık rabbim yardımcın olsun inşallah 🙏 inşallah bir avazda kucağına alırsın bebeğini 🙏☺️
umarim Allah onun sabrini da werir :) Rabbim herkein yardimcisi olsun.,,, 🤲🤲🤲🤲😊😊

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Marya yine cocuk getircenmi merk ettim 😀😀
🤣🤣 Canım nasıl hasteneden çıktım eşim diyor iyileş bu sefer kız bebek istiyorum dedim yemin şuracıkta düşüp bayılacam doğum esnasında çektiğim bütün acıları unutmam için üç dört yıl geçmesi gerek ben bu ağrıları hatırladıkça çocuk falan düşünmüyorum 😂 Sanada düşündürtmem asla 🤣🤣

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
🤣🤣 Canım nasıl hasteneden çıktım eşim diyor iyileş bu sefer kız bebek istiyorum dedim yemin şuracıkta düşüp bayılacam doğum esnasında çektiğim bütün acıları unutmam için üç dört yıl geçmesi gerek ben bu ağrıları hatırladıkça çocuk falan düşünmüyorum 😂 Sanada düşündürtmem asla 🤣🤣
Bir iki yil btsn sen cocuk istycn 😀😀 dycn ya tek olmuo tek buyumesn hemen ikiyingetriran 😀😀😀 ne olck brgn dyanarm dersn 😀😀😀

Bir iki yil btsn sen cocuk istycn 😀😀 dycn ya tek olmuo tek buyumesn hemen ikiyingetriran 😀😀😀 ne olck brgn dyanarm dersn 😀😀😀
Benimde eşimde doğum yapmadan önce hemen arkasından bi tane daha çocuk yaparız demişti doğum filan yaptım şimdi diyor ki kızım biraz büyüsün ondan sonra bakarız belki de yapmayız diyor bu arada 2 tane kızım var

Tuana

Kayıtlı Üye
rank
kizlar cok merak ediyorum. nisaniniz geldikten ne kadar sonra sancilariniz ya da suyunuz geldi.???
Benim nişan geldi cnm 41 haftalikken ama bebis gelmedi 42 haftalik suni sanciyla dogum yaptim cumartesi günü.Ama oglumdada nişan geldi sabah 11 de aksam üstü 4 gibi sancim geldi aksam 7 dede oğlum dogduydu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar