Sorum var Tanışma 🥰🙏🏻

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aleyna Yavuz tarafından oluşturulan Tanışma 🥰🙏🏻 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,497 kez görüntülenmiş, 123 yorum ve 17 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tanışma 🥰🙏🏻
Konbuyu başlatan Aleyna Yavuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Y

Ya gerçekten inanamıyorum tam bitti derken yine başa sarıyoruz, bence buraya her isteyen girmemeli her isteyen uygulamaya üye olmamalı , çünkü bizler kadınız burda özellerimizi paylaşıyoruz burda kendimizi rahat hissediyoruz ve istediğimiz herşeyi rahatlıkla paylaşıyoruz ama yine böyle olunca yine tedirginlik le yine korkuyla buraya girmiyor değiliz yani 🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦
Kesinlikle mariyam artık birşey yapılsın kadın olduğuna iannammaiz için bune erkek giriyorsa okuyorsa nerden bilcez günahları boyunlarına

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kesinlikle mariyam artık birşey yapılsın kadın olduğuna iannammaiz için bune erkek giriyorsa okuyorsa nerden bilcez günahları boyunlarına
Uzun zamandır burdayım böyle şeyler görmemiştim taa ki Sibel olayına kadar. Baya birileri uygulamayı sabote ediyor eminim ama ıspatlayamıcam malesef. Yine herkes tedirgin oldu. Buna bir çözüm bulunması lazım şahsım adına yapabileceğim birşey varsa yaparım @SosyalAnne

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Uzun zamandır burdayım böyle şeyler görmemiştim taa ki Sibel olayına kadar. Baya birileri uygulamayı sabote ediyor eminim ama ıspatlayamıcam malesef. Yine herkes tedirgin oldu. Buna bir çözüm bulunması lazım şahsım adına yapabileceğim birşey varsa yaparım @SosyalAnne
Eminem nerden bilcez eminimki erkeklerde giriyor buraya kesinlikle kadın kimliğinin arkasına dayanacak kadar gurursuzlar.........

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Eminem nerden bilcez eminimki erkeklerde giriyor buraya kesinlikle kadın kimliğinin arkasına dayanacak kadar gurursuzlar.........
Bende bilemiyorum kuzum işte yani ben kendi adıma özelimi açmıyorum burda Sibel olayından sonra zaten öyle şeyler konuşmayı da sevmem karakter olarak kendimce öyle çözüm buldum ama diğer arkadaşlar çok tedirgin oluyorlar yaoabilecek birşey bir fikir varsa herkes söyleyebilir.

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Maalesef heryerde bu tür davranışlar olabiliyor. Aktif yöneticilerimiz hemen banlayarak uygulamadan atıyorlar. 😑
Teşekkürler canım sağol😘😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende bilemiyorum kuzum işte yani ben kendi adıma özelimi açmıyorum burda Sibel olayından sonra zaten öyle şeyler konuşmayı da sevmem karakter olarak kendimce öyle çözüm buldum ama diğer arkadaşlar çok tedirgin oluyorlar yaoabilecek birşey bir fikir varsa herkes söyleyebilir.
Ama işte yapılacak birşey yok kuzum Allah ıslah etsin elimizden birşey gelmez ozlelimizi paylasmiyacaz

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Bende Zeynep 23 yaşındayım bir tane oğlum var bir tane de yolda dıyarbakırda yaşıyorum 🙋‍♀️🥰
Memnun oldum canım Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🥰🙏🏻

26 yaşındayım 2 senelik evleyim rizeliyim İstanbul'da yaşıyorum 10 aylık prensesim var Asel ❤️🥰

26 yaşındayım 2 senelik evleyim rizeliyim İstanbul'da yaşıyorum 10 aylık prensesim var Asel ❤️🥰
Memnun oldum canım Rabbim miniğini sana bağışlasın inşallah 🥰🙏🏻

ayy canmsin ya ne guzel bi iltifat vallahi hic öyle dusunmemistim 4 erkek arasinda tek kaldim 4 erkekle başim belada deyip duruyodum 🤭ama böyle düşunmek guzelmiş aslinda 🤣🤣🤣

a

ayyy ben ismimimi değiştirsem acaba 4 pirensin tek prensesimi koysam 🤣🤣🤣🤣ayy vallahi cok hoşuma gitti ha bu

a

ayyy ben ismimimi değiştirsem acaba 4 pirensin tek prensesimi koysam 🤣🤣🤣🤣ayy vallahi cok hoşuma gitti ha bu
Ahahaha hoşuna gittiyse ne mutlu bana pozitif açıdan düşünmek lazım🥰🙏🏻
Koy koy bence de yakışır 4 prensin tek Kraliçesi😂🥰

ayy canmsin ya ne guzel bi iltifat vallahi hic öyle dusunmemistim 4 erkek arasinda tek kaldim 4 erkekle başim belada deyip duruyodum 🤭ama böyle düşunmek guzelmiş aslinda 🤣🤣🤣

a

a

Ahahaha hoşuna gittiyse ne mutlu bana pozitif açıdan düşünmek lazım🥰🙏🏻
Koy koy bence de yakışır 4 prensin tek Kraliçesi😂🥰
Selam ben AzErbaycandan katiliyorum
Merhaba canım hoşgeldin ☺️

Son düzenleme:

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Maalesef hiçbir şey yapılmaz bitanem gördüğünü banlayacaksın. Şahsen benim çoğu yeni gelene şüpheyle yaklaşmamın sebebi bu

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Memnun oldum canım benim maşallah kızının da senin de ismin çok güzel Laren isminin anlamı nedir🥰
Memnun oldum canım benim Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah oğluşunu gözlerinden öperim 🥰🙏🏻

Galiba erkek bu🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Çok memnun oldum canım Allah kuzucukları sana bağışlasın inşallah 🥰🙏🏻

Merhaba canımın içi hemşerimi unutur muyum hiç bende yarı Adıyaman'lı sayılırım artık Beren kuşu öpüyorum ♥️🥰

Merhaba canımın içi hemşerimi unutur muyum hiç bende yarı Adıyaman'lı sayılırım artık Beren kuşu öpüyorum ♥️🥰
Merhaba canım memnun oldum en çok gitmek istediğim şehirlerden biri Mardin bu arada Allah mutluluğunu daim etsin 5 değil nice 55 senelere insallah🤭🤭
Teşekkür ederim canım benim❤ Laren isminin anlamı iyi huylu dürüst ve temiz demek 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.